Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Lehet úgy nyerni, hogy élvezed?

Lehet úgy nyerni, hogy élvezed?

Figyelt kérdés
Valter Ati ilyeneket mondogatott, hogy a legfontosabb, hogy élvezze. Hát akik nyernek, azok nem tűnik úgy hogy annyira élveznék amíg tekernek, ma ahogy Ati se mosolygott annyira, jött is egy jobb eredmény. Elég rossz mentalitás, remélem ezen változtatni fog, mert az élvezet meg a kényelem nem vezet eredményre.
2022. máj. 25. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen élvezik.
2022. máj. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi van? Országútis versenyt eleve nem tudom hogy lehet élvezni... mész csak előre mint a gép aszfalton rengeteg kötöttség mellett.
2022. máj. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez a szöveg csak annyit jelent, hogy le akarta venni magáról a terhet. Sőt, lehet, hogy ezt mondták neki.

Tavaly nagyon nagyot ment és ez a teher nyomaszthatja. Ha nem stresszel, akkor sokkal jobb teljesítményre lehet képes.


Ha jól szerepelsz, akkor azt mindig élvezed. Ha nincs nagy célod, akkor minden siker és ez motiválhat.

2022. máj. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem csak ezért lehet élvezni

a tekerést, az hogy minden energiád bele adod, kitartó vagy, pusztán az, helyezéstől függetlenül teljesíted az X kilométert,jól esik.

Büszke lehetsz magadra.

Valamint mondták, hogy céltalan, ez nem így van. Sokat segíthet mentálisan is,az ha az erődet ilyen monoton sportba fekteted.


Én városban szoktam, valamint ami onnan elérhető erdős utakon, akár 4-5-6 órát is tekerni, 2-3x megállni inni.

A lámpák zavarnak néha, mert megszakítják a folyamatot.

De olyan terepre érve, ahol nem kell megállnom, egész kellemes :)

2022. jún. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!