Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen városi biciklit vegyek?

Milyen városi biciklit vegyek?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva semmit se tudok a biciklikről, nem is tudok még biciklizni, de muszáj lesz megtanulnom. Azért városi biciklit szeretnék, mivel tényleg csak munkahelyre bejárni/környéken kóricálni használnám, és tetszik, hogy az ülés lejjebb van, mint a kormány. Komolyan :D

Nézegettem használtat és újat is, de mivel nem tudom, hogy mire kellene figyelnem, nem tudom, hogy megérné-e.


Úgyhogy ha valaki tudna ajánlani nekem ilyesmit, vagy el tudna látni pár tippel, azt nagyon megköszönném. Annyi kikötésem lenne, hogy legyen kosara táska miatt.


Árban szeretnék 120k alatt maradni, ha lehet.


(158 cm, 20/L)



2022. máj. 27. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Menj be egy szaküzletbe! Ott értenek hozzá, el tudnak látni tanáccsal. Nem utolsósorban ki is tudod próbálni, mi a neked való méret, melyiken érzed jól magad.
2022. máj. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez jó ötlet, csak nagyon sok olyan van, ami csak le akar húzni, amint megtudják, mennyire nem értek hozzá :/

Melyik üzleteket ajánlanád?

2022. máj. 28. 07:37
 3/3 anonim ***** válasza:

JAvaslom neked, hogy előbb tanulj meg bicajozni. 20éves korban sajnos nem megy olyan pikkpakk, mint 3-4 évesen...

Kérj kölcsön bicajt barátnőtől, rokonságból, kollégától... És gyakorolj. Kb. úgy kezdd, mint a kisgyerekek a futóbicajjal. Tehát hogy ráülsz, és lábbal lökdösöd magadat. hogy érezd az egyensúlytartást...


A többi - mármint a vásárlás - csak pénztárca és ízlés kérdése.

2022. máj. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!