Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik a legjobb bicikli 100...

Melyik a legjobb bicikli 100 ezer forintig?

Figyelt kérdés
Munkába járásra kellene,kb napi 4km távra. Fontos lenne,hogy masszív legyen,mert 90kg vagyok. A dechatlonos rockrider biciklit nèztem,az tetszik is,de elèg vegyes vèlemènyeket olvastam róla. Van annál a biciklinèl jobb ennyi pènzèrt?

2022. júl. 22. 16:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiért egy használt, de jól karbantartott acélvázas.
2022. júl. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék használtat. Csak van ennyiért új. Nem hiszem hogy túl nagy igényeim vannak.
2022. júl. 22. 17:35
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy munkába járáshoz pont egy rockrider kéne.
2022. júl. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
A Rockrider mountain bike, tehát terepre való. Ami neked kell, az a Riverside sorozat, a trekkingek.
2022. júl. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem èrtek a biciklikhez,de miért ne lenne jó egy mtb munkába járni?csak kívancsi vagyok.
2022. júl. 22. 18:14
 6/19 anonim ***** válasza:

100+ vagyok, napi 16km-t bringázok heti kétszer a melóban, a többin én is 4-et. Akármelyik bikefan akármit mond én ezt venném, bár kicsit több:


[link]

2022. júl. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Kerékpárt az alapján kell választani, hogy milyen célra használnánk. Ehhez egy kis segítség:


[link]

2022. júl. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Capriolo sunrise men 28 , kerekparcity webbicikli.hu .
2022. júl. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

" miért ne lenne jó egy mtb munkába járni"


Kiemelve a lényeg:


"Mountain Bike (MTB) kerékpár:


Nomen est omen.


"A neve elárulja eredeti rendeltetését. Magyarul Hegyi Kerékpár.


Elvileg, ám sajnos egy nem túl szerencsés divathullámnak köszönhetően ma szinte mindenki aszfalton közlekedik olyan bringákkal, amelyek látszólag MTB kerékpárok"

2022. júl. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
De az mtb leírásánál írja,hogy Figyelembe véve a kompromisszumokat, a mindennapos használatra is alkalmas darab. Nem hiszem hogy egy mtb-nek bàrmi baja lenne 5 perc oda meg 5 perc vissza biciklizèstől. Ez egy hülyeség szerintem hogy mtb nem való általános hasznàlatra. Mièrt?mert valaki azt mondja? Ha hegyi túrákra van tervezve,akkor majd baja lesz az aszfalttól,vagy mi?legalább egy mtb-nek van valami kinèzete.
2022. júl. 22. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!