Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Oolter elektromos országúti...

Oolter elektromos országúti kerékpárról mit tudtok mondani?

Figyelt kérdés
2022. szept. 10. 06:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Egész pofás a Tom S modell! Megnéztem a gyártónál, de az így hirtelen nem derül ki, hogy hol van az aksija. Nagyon fontos minden ilyen cuccnál, hogy mennyire szerelhető. Pl. menet közben tudsz-e felpattintani rá egy másik akkut vagy anyázva kell speciális szerszámokkal atomjaira szedve kibányászni belőle..

7Ah akkuval jó az a hatótáv inkább 20-25km-nek.. Főleg, hogy nem 23 fokban lenne használva, hanem 40 és -20 között.

25km/h-ig segít rá. Még a Shimano felső kategóriás rendszerével is érezni, hogy bizony ellenállása van és ránt mikor leold.

Ami nekem azonnal nem, hogy 18kg a szerkezet. Nehezebb, mint egy alu DH bringa! Magasabb régi fajta vonatra, tetőcsomagtartóra felemelni egy rémálom lehet!

A szett rajta vegyes és olcsó, tehát fél év használat és csereérett a fele.

Én vennék a 2000€-ból inkább egy karbonvázas használtat 8-9kg körül, jobb kerekekkel, jobb hajtással, jobb fékkel!

De kinek mi a fontos! :) Nagypapi tembóban feszíteni rajta Budapesten jó! Csak ne hagyd ott sehol, mert ellopják!

2022. szept. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 MGéza ***** válasza:
E-outi... Hát ez szentségtörés, karaktergyilkosság. Ha az outit arra használja az ember amire ki van találva, akkor marhára nem kell bele az az aksi...
2022. szept. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mire való?
2022. szept. 11. 20:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!