Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogyan kell lencsét cserélni...

Hogyan kell lencsét cserélni ebben a szemüvegben?

Figyelt kérdés

Van egy cserélhető lencsésnek írt Crivit szemüvegem.De hiába próbáltam úgy ahogyan a hozzá mellékelt ábrán szerepel,nem pattan ki belőle a lencse.Már olyan erővel nyomtam,hogy majdnem összetört.De akkor sem.Odaadtam nálam jobb műszaki érzékkel bíró embernek is,hogy próbálja meg..Neki sem jött össze...

A típusszáma:Sp-1481

Akinek esetleg van ilyen az elárulhatná a titkot.Mert nem akarom összetörni.

Előre is köszönöm!



#szemüveg,lencsecsere,hogyan
2022. szept. 20. 09:47
 1/5 A kérdező kommentje:
2022. szept. 20. 09:53
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem van cserélhetős lencséjű crivit bicajos szemüvegem, de annak alul nincs kerete, csak felül. Részletesebb leírást nem találtál a neten?
2022. szept. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2


Erről az Sp-1481-ről eddig még csak a linkelt képet találtam.

Lehet,hogy eleve hibás konstrukció ez a modell.

2022. szept. 20. 10:26
 4/5 MGéza ***** válasza:
Kell ott lennie egy nyomáspontnak, azt kell eltalálnod. Mondjuk a mellékelt ábrát belinkelhetnéd, nem pedig netes képekből, amiből kb 10 darab van kéne kitalálnunk hogy mit kéne csinálnod és ahhoz képest mit csinálsz rosszul, akkor talán még segíteni is tudnánk.
2022. szept. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 MGéza ***** válasza:
Javítom magam. Nem belinkelned kéne, hanem lefotózni a használati utasítás képet hogy az hogyan mutatja, esetleg magadról egy rövid videót mellékelhetnél, hogy te hogyan próbálod.
2022. szept. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!