Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Csepel Torpedal 2019 országúti...

Csepel Torpedal 2019 országúti kerékpár megfelelő egy kezdőnek vajon?

Figyelt kérdés
2022. szept. 27. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Írj kicsit bővebben arról, hogy milyen célra használnád, milyen távokra, milyen terepen (sík? hegyes-völgyes? aszfalt? erdő? egyéb terep? stb. stb.)... Mit takar az, hogy kezdő? SOha nem bicajoztál előtte? Most tanultál ?
2022. szept. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem most tanulok. Gyerekkoromban bringázgattam. Viszonylag jó aszfalton heti három négyszer egy-két órát tervezek tekerni.
2022. szept. 27. 11:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdetnek jó. De ha rákapsz, hosszú távon mindenképp rá fogsz kívánni egy jobbra. :)
2022. okt. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem közel fél éve az van. Szerintem tökéletes belépő szintű kerékpár. Könnyű az egész szerkezete, egyben van, egy alap országútitól elvárt szintet hozza. Nem mellesleg szerintem eléggé dizájnos, vagányul is néz ki.
2022. nov. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!