Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mol Bubi havi bérletet hogyan...

Mol Bubi havi bérletet hogyan tudom lemondani?? Levonta a következő hónapra is. Sehol nem találom a havibérlet lemondását. Így minden hónapban vonni fogja. Hogyan tudnám ezt megoldani?

Figyelt kérdés

2022. nov. 29. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan mondhatom le a MOL Bubi havibérlet automatikus meghosszabbítását?


A MOL Bubi applikációban vagy a MOL Bubi honlapján, a fiókodba lépve, az aktuális havibérletedre kattintva mondhatod le a bérlet automatikus meghosszabbítását legalább egy nappal a bérlet érvényességének lejárta előtt. Ha ezt nem teszed meg, akkor a meglévő havibérleted lejáratát követően a rendszer a regisztrációkor megadott bankkártyáról levonja az új havibérlet árát, és az megjelenik a fiókodban.

2022. nov. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már néztem. És nincs ilyen opció.
2022. nov. 29. 15:47
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Látom nem sikerült értelmezni amit az egyes bemásolt. Meg amikor regisztráltál akkor sem olvastad el hogy mit is fogadtál el.


Kimásolom a lényeget:

"legalább egy nappal a bérlet érvényességének lejárta előtt"


Vagyis elkéstél báttya! Vagy hogy mondjátok ti ott pesten...

Majd a kövi bérletet tudod már csak lemondani MIELŐTT megvásárolnád.

2022. nov. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Neeeem. Én a következő hónapit akarom lemondani, mert ez állandóan vonja, de nem lehet.
2022. nov. 29. 22:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Mikor jár le a mostani bérleted?
2022. nov. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Annyit látok, hogy december 21.-én meg fog újulni. De nincs sehol olyan opció, ahol ezt le tudnám mondani.
2022. nov. 30. 11:33
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolom, hasznosabb lenne számodra felhívni az ügyfélszolgálatot.

Ügyfélszolgálat: +36 1 325 5255

2022. nov. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az applikáció menüjében Fiókbeállítások, majd Jegyvásárlás - itt a Megvásárolt termékeim alatt látható a havibérlet, ráböksz, és a következő lap alján ott a megújítás lemondása.
nov. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!