Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kerékpározáshoz melyik a...

Kerékpározáshoz melyik a megfelelő androidos app?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tanácsot kérek. Most kezdek tekerni, szedem össze ami kell a bicajozáshoz. Van egy fölös telefonom ( Xcover4), azt használnám GPS-nek és sebességmérőnek. Milyen appot ajánlanátok erre a célra? Amit elvárok ( szeretnék) a programtól: ingyenes ( vagy egyszeri alacsony ár, de minimum ingyenes kipróbálás), offline térkép és üzemelés, elmenthető és PC-n tárolható útvonal-mentés.
2023. febr. 2. 09:54
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Strava
2023. febr. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Strava
2023. febr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De a Strava fizetős nem? Ráadásul offline nem működik a térképe, ha jól tudom.
2023. febr. 2. 14:05
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Van ingyenes verziója, ami már nagyon sok mindent tud, illetve ki is lehet próbálni egy hónapig ingyen a pro verziót. Én kipróbáltam, de aztán visszamondtam az előfizetést, mert nekem bőven elég amit az ingyenes tud.

Én úgy tudom van offline térkép, de még nem próbáltam.

2023. febr. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. febr. 2. 15:06
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is próbáltam telefonnal, de nem működött jól. Lemerül, sérülékeny, napfényben nem látszik rendesen, érintőkijelzőhöz meg kell állni, nem testreszabható, stb. Vettem egy biciklis GPS-es órát (Wahoo Elemnt Bolt), az tud mindent, elmegy 15 órát és tökéletesen látszik napfényben is.
2023. febr. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én is néztem ezeket, de a költségcsökkentés lenne a cél. Így is fél milla felett van a projekt ( kerékpár + tartozékok, kiegészítők).
2023. febr. 2. 21:50
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Suunto
2023. febr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi, erről még nem is hallottam. Megnézem.
2023. febr. 5. 19:54
 10/10 anonim ***** válasza:
50%

Ha nem okosórával használod, javaslom a Suunto cég másik appját, a Sports Trackert, egyszerűbben kezelhető.


Sokkal jobb, mint a Strava, van benne ingyenes útvonaltervező, ami rendkívül jól ismeri a tiltott főutakat, tudja a különbséget a földút és aszfaltút között (hibája viszont, hogy az időszakos határátkelőket mindig beleveszi a számításba). Ezenkívül a pulzusadatokról is pontosabb visszajelzést ad, mint a Strava.

2023. febr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!