Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kezdő foodpandás vagyok, nem...

Kezdő foodpandás vagyok, nem tudom hova tegyem a cuccaim amit magammal kéne hordanom mert ugye a kajás táskába nem lehet. Ti milyen táskát használtok erre? Bicóra szerelhető lenne a legjobb csak félek hogy ellopják róla... Tudtok mondani pár ötletet?

Figyelt kérdés

2023. febr. 11. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vázra táska, kormányra telótartós kistáska. Olyan ami nem feltűnő színű, olyasmi mint a biciklié, akkor nem veszik észre annyira. Ezekbe olyat tegyél, ami nem nagy érték. Zsebbe meg a fontosak. Vannak akik ilyen biciklis pólót szoktak venni, amin körben vannak zsebek, bár ott a hátsókba csak nagyon lapos cucc fér a táska miatt
2023. febr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen cuccok kellenek amihez külön táska kell?
2023. febr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
#2 pénztárca, kulcs, telefon mondjuk?! Te barlangban élsz?
2023. febr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%

3-as... pont azért kérdeztem, mert ezeket a dolgokat el lehet pakolni táska nélkül is. Meg még kicsi szerszámot, pumpát, defektjavító készlet is elfér. Ezeknek nem kell külön táska.

Mivel a futárkodás javarészt városban történik nem kell betárazni úgy mintha a Zselicbe, vagy a Bükkbe mennénk egész napos túrára. VAgy ezt is rosszul mondom kedves 3-as?

2023. febr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Alex Fly ***** válasza:
@3: ezeket simán zsebre tudod vágni... Miéet akarod feleslegesen bonyolítani az életedet?
2023. febr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#2

Ahogy írtad, szerszám, pumpa, gumibelső, köpenyleszedő esetleg egy vékony esőkabát ha elfér.

#3

Mivel a bicó futárkodás miatt le lesz zárva néhol ezért nem kockáztatom meg hogy nagyobb értéket hagyok benne.

#5

Igen, így is fogok tenni :D


Én egyébként erre gondoltam mert viszonylag olcsó és a bolt is megbízható:

[link]

2023. febr. 13. 08:33
 7/11 anonim ***** válasza:

Nagy méretű övtáska?

Nekem van egy nagyon jó, amiben elfér a javítószett, teló, zsepi, kulcs, kézkrém.... de még egy plusz pulcsit is rá lehet biggyeszteni. Még egy összehajtható tornazsákot is hordok benne, hogy ha valamiért úgy alakulna hogy kell, azt is a hátamra tudjam kapni.

2023. febr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azon is gondolkodtam, szerdán megyek bevásárolni, felpróbálni a decatlonba milyenek vannak. Neked milyen van?
2023. febr. 13. 18:53
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van, nagyon szeretem, tényleg mindent elnyel. [link]

Ez a BB fazon nekem tökéletes, de van nagyobb is.

Így elsőre kicsit csajosak, az is a célcsoport, de ha sima egyszínűt választasz, akkor szerintem mehet fiúnak is nyugodtan. Már ha fiú vagy:D

2023. febr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy Decathlonban nincs ilyesmi, hasonlót sem láttam.
2023. febr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!