Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Nem megy bele a kulcs a...

Nem megy bele a kulcs a biciklizárba. Miért? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Reggel ugyanúgy lezártam, mint szoktam, most meg már a kulcs sem megy bele, csak kb 2-3 centiig. Sima kínais kulcsos biciklizár, semmi extra. Mi a franc baja lehet? Biztos hogy jó kulccsal próbálkozok, mert azt a kettőt külön tartom egy kis fakkban. Zárójeles megjegyzés hogy rohadtul nem vagyok boldog miatta, mert előtte számkódos volt, és az is egyszer csak úgy döntött hogy nem nyílik, és úgy kellett levágni. Szóval ha valaki tud jó, megbízható, és tartós zárat ajánlani, azt megköszönöm...

2023. márc. 31. 15:53
 1/6 MGéza ***** válasza:
100%

Hát, a kínaiakat a lemezkulcsos záraikkal tényleg mellőzni kell. Gyakran beválik a finom mozgatással történő becsúsztatás ilyeneknél, de jobb kidobni ha sikerül. Feltétlen olyat vegyél aminek vastagabb, erősebb anyagból készült kulcsa van, nem tudom mekkora súlyt vagy hajlandó cipelni, de egy egyszerűbb, olcsóbb úgy 60-80cm lánczár lenne megfelelő neked, na meg hogy mennyit áldoznál rá.

Mondjuk, elfogadható áron egy ilyen:

[link]

2023. márc. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Lehet nem a te biciklid :D
2023. márc. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 Hidd el, megnéztem kétbeesésemben, hátha én vagyok nagyon kába :D De sajnos az tényleg az én biciklim. Meg az én záram.
2023. márc. 31. 17:49
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
5000 alatt ne vegyél zárat,nekem egy 10e u lakat van,6 éve hibátlan.
2023. márc. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
WD40 :)
2023. márc. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Alex Fly ***** válasza:
100%

Vagy valakinek megtetszett...

Régi trükk, hogy megbuherálják a zárat, aztán ha a tulajdonos nem tud vele elmenni és otthagyja, akkor majd kinyitja valaki.

2023. márc. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!