Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen országúti külsőt vegyek?

Milyen országúti külsőt vegyek?

Figyelt kérdés
Eddig nagyjából a legolcsóbb decathlonosnál voltam leragadva, szóval fogalmam sincs melyik mennyiért milyen választás lenne, mitől érződne valódi upgradenek.

2023. márc. 31. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Az előző bicómon 23-ad Continental gatorskin volt. Ez defektvédett, ám rohadt drága, de nekem voltak vele gondjaim, bár lehet hogy ez a bringán múlt inkább. A mostanin 23-as Continental ultra Sport van. Ez már normálisabb árban megy, de nekem nagyon tetszik. Nehéz összehasonlítani őket, mert ugye két különböző bringán voltak, de én ezt bárkinek ajánlanám. Jól tapad, esős időben sem csúszik ki a kerék, gyors, megbízható. Szeretem. Azt viszont nem tudom hogy egy dekàshoz képest milyen, mert olyanom még nem volt.
2023. márc. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Continental Sportcontact 28mm gumival jó tapasztalataim vannak, könnyen gurul, kanyarban nagyon jó és átmegy mindenen.
2023. ápr. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha belefér a vázba, akkor 32-est javasolnék, mert minél vastagabb, annál kényelmesebb lesz a magyar utakon. Én használtam 32-es Gatorskin-t, most 32-es Grand Prix 4Season van fenn. Egyikkel se vagyok lassabb, mint előtte a 28-assal, cserébe sokkal kényelmesebb és az elmúlt 15.000 km alatt egy defektem se volt. A 4season ráadásul arra is jó, hogy jobb földutakon elmenjek vele, úgyhogy kvázi gravelként is lehet használni.

Ha olcsóbb kategóriában keresel és fontos a defektvédelem, akkor a Schwalbe Marathon Greenguard és a Continental Ride Tour-ral vannak még jó tapasztalataim. Ezek inkább túragumik, emiatt nehezebbek, de a defektvédelmük nagyon jó és ezekkel is le lehet menni az aszfaltról.

2023. ápr. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 MGéza ***** válasza:
Sok választás van ennyiért, beleértve a trekking gumikat is. Például a Continental contact urban, ebből van 28 széles, defektvédett, 7,5 bar nyomás kell bele, elég gyors, jó mintázatú, ára is elfogadható. Direkt outi gumikból a Gatorskin ha kell oldalfal védelem is, ha csak futófelület, akkor GP 5000. A sportcontact egy olcsóbb megoldás, hátránya a gyengébb defektvédelem.
2023. ápr. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!