Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Debrecenben hol érdemes...

Debrecenben hol érdemes biciklit vásárolni?

Figyelt kérdés

Újonnan szeretnék biciklit venni a városban való közlekedésre, a legjobb ár-érték arányt keresem.

Női, legalább 28-as biciklit szeretnék, kérnék tapasztalatokat, árakat is, ha tudtok. Eredetileg max 50k környékén szerettem volna költeni rá, de látva az árakat, ez nem fog összejönni.

Segítségeteket köszönöm!

(Használt nem érdekel, egyszer már megjártam vele.)



2023. jún. 5. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ezt a két boltot nézném meg. Az egyik a Böszörményi úton van, a másik a belvárosban. Sok bolt van, de szerintem ők a legjobbak.


[link]


[link]

2023. jún. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hervis, Intersport leárazásokat kell nézni és sokkal olcsóbban hozzájutsz mint ezekben a magánboltokban. Esetleg még a Decathlon ami alapból is olcsóbban árul viszonylag jó bringákat.
2023. jún. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Természetesen attól függ, hogy mi az igény. Az általam javasolt két üzlet közül a Jóbringa erőssége a CUBE, a Chili erőssége a TREK, én ebből a kettőből választanék. Ezek már vállalható középkategóriás bringák.

Ha valami filléres noname vacak kell, akkor persze ott a Decathlon és társai. Bár valószínűleg az általam javasolt két üzlet is árul belépő kategóriát is. Csak náluk normális gépek is vannak, nem úgy, mint az említett nagyáruházakban.

2023. jún. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hervisben, Intersportban van KTM is, az egyáltalán nem filléres gagyi, a saját márkás bringkáik se vackok. A Dechatlonban saját márkás bringák vannak azok is sokkal jobbak a gagyi tescos, praktikeres bringáknál, simán egy szinten vannak a Csepel bringákkal. Mellesleg a márkás birngákon is a vázat és a márkanevet fizeted meg extraként, a felszerelés: váltó, hajtómű, fékek stb. egy kevésbbé márkás bringán is lehet felsőkategóriás, ha olyat választasz. Általában ugyanannyiért egy nagyob márka alacsonyabb szintű felszerelést kínál, szóval egyáltalán nem biztos, hogy az a jobb. A vázakat meg nagyjából egyforma üzemekben gyártják kínában, egy bizonyos szint fölött nincs minőségi különbség, mégis fizetheted a többszörösét egy Meridáért vagy Trek-ért. Nekem pl. pont egy Merida vázam recsegett ropogot már új korától, míg egy olcsóbb Kelly's sokkal jobban bevált. De egyébként mindenki ott vásárol ahol akar, és annyit költ bringára amennyit akar, szóval nekem aztán mindegy, ha van pénz lehet venni 1 milláért is sima nem elektromos bringát de az se fogja tovább bírni mint egy 200-ezres.
2023. jún. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!