Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mit lehet tenni, ha 1x10-es...

Mit lehet tenni, ha 1x10-es hajrásrendszernél 9 lánckeréken tökéletesen fut a lánc, egyen meg zörög?

Figyelt kérdés
Váltó: Shimano Deore M5120, hosszú kanalas.
2023. jún. 6. 07:58
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Talán a határolócsavaron állitani, de ha nem vagy biztos benne, akkor nézd meg Kerékpárguru váltó beállítását youtubeon.
2023. jún. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

"egyen meg zörög?"

És melyiken? Titok?

2023. jún. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tothp ***** válasza:
54%
Kettesnél a pont. Sokat segítene a megoldáson:-)
2023. jún. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20%
Nekem ilyen apróságokat ingyen, kettő perc alatt meg szoktak csinálni a szervizben, mert ők egyből tudják hova nyúljanak. Szóval sosem értem ezeket a kérdéseket.
2023. jún. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Nem képes megírni a barom, hogy mi van, de a pirosat tudja nyomkodni.

Hát akkor hallgasd a zörgő láncodat!

2023. jún. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg elkopott a lánckeréksor vagy a lánc.
2023. jún. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#5 Kedves “válaszoló”! Nem én nyomogattam a pirosat, mert egy hete időm se volt ide felnézni, de pont az ilyen barmozó emberek miatt megy el a kedvem ettől az oldaltól. Igaz hogy pontatlanul tettem fel a kérdést, de ha nem tudsz/akarsz segíteni, nem kötelező ám hozzászólnod.
2023. jún. 13. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!