Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyiből lehett kihozni egy...

Mennyiből lehett kihozni egy 2személyes oda-vissza 500km-es belföldi kerékpártúrát?

Figyelt kérdés
Szállás:sátor. Étkezés:útmenti boltok. A túra össz ideje:7nap
2010. okt. 28. 19:56
 1/6 anonim válasza:

Hát...nem túl sokból...:D

10-15000ft

2010. okt. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Azé vigyél több pénzt nekem egy majdnem hasonló túrát 20 000 Ft-ból Kihoztam fejenként na meg a költőpénz
2010. okt. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha vadkempingezés, akkor 1 napra számolj 2 ezer Ft-ot kajára(átlagos igény esetén), ha egy kis sörözés, borozás is lesz este, akkor azt is rá kell számolni. Ha rendes kemping is, akkor annak az ára is naponta, ez 800 és 2000 Ft között van jellemzően fejenként.


Egyébként nyáron simán bevállalható a vadkemping, patakban, folyóban, tóban is lehet fürödni.

2010. okt. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Nyáron vadkemping, ahogy mondták, mi is azt szoktuk. Viszont ha kemping, az durván 1000/nap, továbbá 2000/fő a kaja pia. Jól leírták előttem, mondok mást

840km, 9 nap 26e ft volt nekünk. Ebből 7e a vonat volt. És pálinkáztunk este, Tokajban boroztunk, 1-1 sör. De ha több van nálad, az biztos nem árt. csak ne egy helyen tartsd!

2010. nov. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Vadkemping megjátszható

és a 10-15 tényleg reális.

2011. jan. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én igaz hogy vinni szoktam pénzt a kerékpárutakra, akár 100 000 Ft is van nálam. De imádok a természetben megélni. Nyáron szedrezés, ringlószilva, cseresznye... Van valami varázsa az "ősember üzemmódnak". Lelkileg feltölt. Kerékpár túra közben panzió? Mit követtem én el hogy oda bevonuljak?

Ha vágyat érzek eljutni valahova, akkor önerőből kerékpáron teszem. Például Nyugat-Európa. Vonatra szállás nekem büntetés lenne, üveglapon keresztül a YouTube-ról is gyönyörködhetek a tájban.

2014. márc. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!