Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mit jelent az hogy egy tárcsaf...

Mit jelent az hogy egy tárcsafék csavarja a telszkópót?

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
azt jelenti, hogy amikor behúzod a féket, a tárcsa olyan erővel blokkolja a kereket, hogy a teleszkóp elhajlik. de ettől nem kell megilyedni, ez szemmel nem látható, persze amikor már látható akkor baj van :D
2011. máj. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
egy Tektro Draco 180 mm-es mennyire csvarna egy RST Gila Pro TNL 100- tellot?
2011. máj. 18. 19:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben 160-as tárcsával használnám biztos ami biztos, az tuti nem fogja csavarni.
2011. máj. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát nekem is 180 as van elől, hidraulikus tárcsával, de elv. nem szabadna 180asnak lennie elől a dart2miatt, de ettől nem félek. Szerintem azért a gila helyett vegyél mást, amúgy a tekro tárcsákról nem hallottam túl sok jót.
2011. máj. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ami főleg tárcsafék szempontból érezhető, hogy kolbászabb telókkal érzed, hogy elkezdesz balra menni. (ne menjünk bele olyan sufni megoldásokba, hogy 2 tárcsafék avagy másik oldalon levő konzol)
2012. febr. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!