Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ha tudom valakiről hogy...

Ha tudom valakiről hogy szteroidozik és sorra nyeri a versenyeket hol jelenthetem ezt?

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 19:22
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
És versenyszerűen csinálja.
2011. szept. 7. 19:22
 2/14 anonim ***** válasza:
Van hitelesített laborod, vér és vizelet vizsgálatot elvégezted és avval tudod bizonyítani?
2011. szept. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

egyrészt jah, ha látod hogy lövi magát, vagy bogyókat szed, vagy mondta, még nem jelent semmit. mondjuk ha fel tudnád hívni rá a figyelmet, és esetleg kivizsgálnák... a verseny szervezőinél.


viszont jó sok versenyző koxol, így is van értelme kiemelni egyet?

2011. szept. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Minden versenyszerű testépítő koxol.

Ha őt feljelented, akkor a többieket is fel kéne.


Nem tudom, neked miért jó, ha valakinek elb.szod a karrierjét...

2011. szept. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
G'sback már megint hülye vagy ne egyből abból indulj ki hogy a kérdező hazudik .... (ha nem erre gondoltál akkoris amit írtál ezt jelenti ) egyébként valóban egyet feljelentesz ,de a többit is fellehetne , mert elkezdte 1-2 és ha tartani akarja a frontot a többi akkor sajnos neki is kell . Sajnos ez így ...
2011. szept. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

pedig nem írt butaságot, lehülyézni meg.. na mindegy.

honnan tudom ha valaki koxol? most kicsit hagyjuk azt, hogy látszik rajta, mert nem feltétlen egyértelmű. és lehet csak látott, hallott valamit. tehát egyáltalán nem rossz felvetés, hogy eleve honnan is jön, hogy koxol?

2011. szept. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 °:Amigo:° ***** válasza:

Most öszintén !

Mi a f@sz közöd van hozzá, hogy ki mit csinál ?

Ez mindenkinek a magánügye.

Én sem értem, honnan is tudhatnád, hiszen ezt senki sem köti az orrodra.

(én is koxolok, jelents fel !)

Marha....!

2011. szept. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Simán a rendőrségen.

Felveszik a jegyzőkönyvet,aztán meg sz@rnak az egészre,hacsak nem olimpikonnak készül az illető.

Bár akkor meg méginkább tojni fognak rá,vagy csak lezsírozzák neki a dolgot.

Egyébként meg ha valakinek ártani akarsz,akkor legyen már benned annyi gerinc,hogy nem jelentgetsz,mint egy kommunista csicska,hanem személyesen intézed el az illetőt és a sorsát.

2011. szept. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
34%
jó nagy hülyék vagytok ne haragudjatok :) csomó magyar világbajnok van aki életébe nem szedett kox-ot. a kox-ot csak azok a csicskák szedik akiknek szar a genetikájuk és nem bírják elviselni, hogy annyira jutottak és van tőlük jobb is. Kemény edzéssel és precíz kajálással pedig jobbak is lehetnének. Ez nem azon múlik, hogy ki szed több szart össze vissza hanem, hogy mennyire törődik az egésszel és mennyire akar megdolgozni a sikerért.
2011. szept. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"csomó magyar világbajnok van, aki.."

jó. vagy nincs igazad, vagy a csomó nem SI mértékegység, vagy igazad is van, és nekünk is.

hülye meg aki mondja, fa.szom!

2011. szept. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!