Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ilyen időben, hidegben jár...

Ilyen időben, hidegben jár valaki bicajjal dolgozni? Kb.20 perces útra gondolok, nem olyan megtételére, hogy 5 perc alatt beér melózni.

Figyelt kérdés
Nincs bérletem, mert drága, nem fizeti a munkahely és nagyon hideg van. Hiába öltözök fel jobban, akkor is szétfagyok reggel meg nappal is. :S Nincs lehetőség munkahely váltásra. Ezért kérdezem, hogy más is jár-e, mert remélem, nem csak én vagyok, aki ilyen időben teker reggel, vagyis hajnalban...
2011. okt. 10. 19:43
1 2
 1/12 dirtboy ***** válasza:
2011. okt. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
en suliba jarok biciklivel...4 kilometer es ot perc alatt mondjuk lent vagyok...de ismeroseim 20 perceket ennek ugyanekkora tavolsagon...attol fugg milyen edzett vagy ilyen teren 14/L
2011. okt. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 escrogar ***** válasza:
igen, bizonyára elhisszük, hogy 14 évesen képes vagy szűk ötvennel menni. ha élsportoló országúti kerékpáros lennél high-end géppel alattad, akkor lehetne ilyet sík terepen, sőt azt a 4 kilcsit letekernéd 3 perc alatt...de így...
2011. okt. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Elég érdekes, mert a melóhelyem van 4-5 km-re és mindenféle úton haladva 20-25 perc alatt érek oda.
2011. okt. 10. 20:21
 5/12 anonim ***** válasza:

Én a munkahelyemig 3,5 km-ert teszek meg leggyorsabban 12 perc alatt, pedig elég jó kondiban vagyok, és a bicajom sem rossz... De ugye városi közlekedés, meg kell állni lámpánál néha, meg ilyenek.

A 4 km 5 perc alatt azért füllentésnek elég meredek - vagy ha komolyan gondoltad, akkor valamit nagyon félreszámoltál - vagy az időt, vagy a távot.


ÉS kérdező, igen, én is majd szétfagyok reggelente, kesztyűt húzok, meg minden, de azért ha belehúzok, akkor már nem érzem annyira a hideget. Kitartás :)

2011. okt. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A hideggel egy fő bajom van: folyik a taknyom tőle és folyton orrot kell fújni. :D Eddig is folyt, ha felfelé tekertem és erőlködnöm kellett, de most még jobban fog...
2011. okt. 10. 20:34
 7/12 anonim ***** válasza:

4km 5perc alatt. És mi a gond vele? Síkon, jó minőségű úton, országutival, forgalom nélkül és a kresszt figyelembe nem véve kamikaze módon letekerhető. :)


A szomszéd faluba ami 3kmre van nyugodtam elérek 6perc alatt és csak 20al megyek. Ha ő ennyire bír tekerni akkor lehet elér :P


Egyébként én ebben az időben kezdek el bringázni :)

Aki nyáron nagy bringás legyen télen, ősszel meg tavasszal is az! Vegyél fel egy hosszú nadrágot, rövidujjút és melegítő fölsőt. Én mindig így tekerek. Bár mivel én járok terepre van egy Full Face sisakom ami elég jól melegít. Egészujjas kesztyűt is ajánlam őszre.

2011. okt. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 dirtboy ***** válasza:

/A szomszéd faluba ami 3kmre van nyugodtam elérek 6perc alatt és csak 20al megyek./


valamelyik adat nem stimmel mert ha 20 km/h sebességgel haladsz akkor 2000m teszel meg 6 min alatt.


ahhoz hogy 3kilométert letekerj 6 min alatt 30km/h-val kell haladnod.

2011. okt. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Nekem az egyetem kényelmes tempóban (szar váltóval)1 óra (18km - bár egyszer rövid ruhában 8 fokban ez 45 percre redukálódott:D:D), a hideg nem gázos, csak fel kell öltözni - aláöltözet:) mondjuk én lány vagyok, nekem megy a harisnya + ha jön a még nagyobb hideg, veszek fel spéci pólót kabát alá, vastag zokni, kesztyű, sapi:) 20 perc nem vészes, nekem pl az 1 óra alatt totál kiszellőzik az agyam és felpörget (meg felébredek:)), mindenki hulla fáradtan ül a szemináriumokon én meg pattogok:DD úgyhogy szerintem az a kis mozgás még hasznosabb is, mintha felszállnál az andalítóan meleg tömegközlekedésre - jobban is megfázhatsz, ha utána a hidegre kimész, na meg télen amilyen emberszag tud lenni... (és ahogy magamnak is mondogatom: legalább bringán van ülőhely:D:D:D)


amúgy szedjél vitaminokat, főleg ha hajlamos vagy megfázni, meg ha beértél, vmi meleget igyál:)

2011. okt. 11. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
azt nem emlitettem hogy nagyreszt lejtore megyek es forgalom mentesen meg mert koran indulok es repesztem a jardan nem bajlodok a fouttal es amugy is kisvaros:)
2011. okt. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!