Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek, ha a gyárinál...

Szerintetek, ha a gyárinál nagyobb telót rakok a bicómba akk ugyan úgy üzemel?

Figyelt kérdés
Rockrider B'Twin 5.2es bicóm vvan decathlonos gyárilag 70mmes teló volt benne, de egy Marzo Bomber Mz Compot szeretnék bele...előre is köszönöm.
2012. febr. 1. 15:30
 1/5 anonim ***** válasza:

ha 80mm-es akkor ok a 100 az is lehet de több nem mert akkor reped a homlokcső

az ideális a 80mm lenne szerintem

2012. febr. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Őőő ez a marzochi ez 100mm-es.

akkor szerintem még elmenne, mert azért nem használom kemény dirtre vagy dh ra, hanem inkább kisebb ugrajtásokhoz és már unom a 70est mert mindig lekoppan...

2012. febr. 2. 21:38
 3/5 anonim ***** válasza:
A vázad lehet nem fogja bírni, ahogy írta az első repedhet a homlokcső. Persze nem rögtön, egy szezont még elbír szerintem, mivel nem nagy váltás 80-ról 100 (persze a váz szempontjából az, de nem kap akkora terhelést mintha beletennél 80-as helyére egy 130-ast :D). Egyébként meg sokszor az olyan bringák amikbe 80-as teló van elbírná még simán a 100-ast is, csak költséghatékonyságból tesznek bele kisebbet (persze nem mindig, de sokszor van ilyen, a Kellys és a Kross meg a Caprine előszeretettel csinál ilyeneket, de a Meridának is az alsóbb modelljeiben is vannak olyanok amik elbírják).
2012. febr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
őő most látom, hogy 70-es telód van.. hát így már parásabb :D de legjobb bemész bringa szaküzletbe és szakértő megnézi mit bír a vázad.
2012. febr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem 100-as teló volt 2évig a meridámba amibe előtte 7 évig merevvila volt és még most is bírja de ha biztosra akarsz menni akkor 80mm teló de KERÓSBOLT-ba segítenek
2012. febr. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!