Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ki fogja bírni a gyári pedál?...

Ki fogja bírni a gyári pedál? (Caprine Forest)

Figyelt kérdés
Most vettünk egy 2010-es Caprine Forest kerékpárt. Olvastam több helyen is, hogy elég gyenge a pedálja meg, hogy eltört. Látszik is rajta hogy nem valami jó. A nyáron a Balatont fogjuk körbe tekerni és érdekelne, hogy mit kéne még lecserélni a bicón, hogy biztonságosan tudjak majd közlekedni vele.
2012. márc. 11. 21:07
 1/2 anonim ***** válasza:

ha műanyag pedál akkor szerintem cseréld le egyszer úgyis eltörik...

én bicajboltba kaptam 5000forintos pedált 2500ért csak azért volt ilyen olcsó mert lepattogzott a festék azóta sincs semmi baja hátha neked is ilyen szerencséd lesz


de ha nem vagy csak mondjuk 50-60 kg és nem tekersz mint állat felálsz meg ugrándozol a bicajjal akkor azért csak kitart

2012. márc. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valami fém pedálra érdemes volna beruházni szerintem. Továbbá szerintem inkább egy csomagtartó és táska kellene a kerékpárra. Sokkal jobb, mintha a hátadon vinnéd a hátizsákot. Lehet drágábbra jön ki, de hosszútávon nem fogod megbánni. Lámpákat mindenképpen vegyetek, de gondolom azok már vannak. Valami apró szerszámkészlet sem ártana. Vannak kifejezettem bringásoknak imbuszkulcs készletek. Egy olyat érdemes megvenni, mert bármi történhet. Ami még kellene fog az a pótbelső, vagy defektjavító készlet. Az sem hátrány, ha van nálatok valami pumpa. Ruhákat vigyetek, esőkabát feltétlenül legyen. Én már eláztam egyszer rendesen.


Ha nagyon meleg lesz akkor olyan óránként érdemes meginni fél liter vizet. Ugye folyadékpótlás fontos.


Jó tekerést :)

2012. márc. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!