Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Caprine toddler (16-os)...

Caprine toddler (16-os) biciklit ismeri valaki?

Figyelt kérdés
Érdemes ilyenre beruházni? (használtan venném)
2012. márc. 19. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen bicaja volt a tesómnak. Lényegében, nekünk eddig 3-ból 2-szer mondott csődöt a CAPRINE bicikli! Volt a legelső az enyém még vagy 4-5 éve kb! Annak csak a lánca esett le (HA JÓL EMLÉKSZEM) folyton, mert túl laza volt. Volt a tesómnak egy ilyen, ott egyszer csak megállt. Egyszerűen nem tudta tekerni a pedált mert nem ment. Kiderült, hogy valahol egy kis golyó nem volt a helyén. Most meg már lett neki egy nagyobb azt most meg már elkezdett kattogni, hol lehet tekerni a pedált hol nem (tekerés közben nem tudod tekerni a pedált, és ha nem nyomod, vagy 2-3 másodpercig akkor ez elmúlik)A hétvégén a lánc esett le, meg ez a "nem tudom a pedált hajtani" panasz volt a hétvégén vagy 5-6x-or egy 20 km-es túra alatt. Amikor kattog akkor sem lehet tekerni arra is ugyan az a megoldás amit fent említettem. Én a CAPRINE bicikli után kaptam egy HAUSER WOLF biciklit, azzal nekem még CSAK 1-szer volt bajom( valamikor elkezdett nyöszörögni. Mentem vele, vagy 5-10 percig nyöszörögni kezdett és minél tovább mntem vele, annál jobban nyöszörgött, leraktam, másnak elkezdtem használni ugyan ez volt csak előröl kezdte. Ez egyszer csak MAGÁTÓL megjavult, és azóta csak egy defektem volt, na meg némi váltóproblémám (bovdenállítás megoldotta). Ennyi. Én a HAUSER-ben jobban bízok
2012. márc. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
másnap*
2012. márc. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Hát nem hangzik biztatóan, viszont lehet, hogy csak neked nem volt szerencséd. A Caprine-t és a Hausert elviekben ugyan az a cég gyártja csak az előbbibe több anyagot tesz (ezt egy boltban mondta az eladó). Sajnos Hauser bringát nem árulnak a közelünkben most használtan, pedig kinézetre "csinibb" kislánynak lenne :)
2012. márc. 30. 11:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Háát. Mondjuk, lehet, hogy szerencsém lett volna, hogyha a tesóm nem megy vele 33,5km/h-val. Egyszer tényleg felgyorsult annyira ott kattant egyet, és most az elmúlt hétvégén megint rákezdett.
2012. márc. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves válaszoló!

Ha a kötelező karbantartásokat nem végzed el, akkor lehet bármilyen biciklid, mindegyik így fogja végezni, mint a caprine. Sokan úgy gondolják, hogy megveszik a bringát és soha semmit nem kell vele csinálni, nem igényel karbantartást. Ha a lánc megfelelő kenést kap akkor is pár ezer km után el fog kopni a racsni és ezért esik le.

A caprine toddler nagyon megbízható. Gyenge pontja az első fék, amit nehéz behúzni, de ezen kívül más baja nincs. Épp ma nagygeneráloztam egy 8 éves darabot. Csak gumikat és csapágygolyókat kellett rajta cserélni.

2012. okt. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bizony :) Nekünk is tökéletesen szuperál.
2012. okt. 8. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!