Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 300 km-es biciklitúrára...

300 km-es biciklitúrára készülök (Szeged- Aggtelek) és épp bicaj vásárlás előtt állok! Tudnátok segíteni, hogy milyet éri meg vásárolnom?

Figyelt kérdés
40-50 ezer forintom van rá. Használtat is vásárolnék, inkább a típusra vagyok kíváncsi.
2012. márc. 29. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem országútit vegyél. Abból már kapsz jófajtát 50ért használtan.
2012. márc. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha aszfaltozott úton mész végig akkor országútit.

50 ezer pont az a határ amiért már egy kis szerencsével lehet jót kapni, bár hosszabb túrákhoz azért érdemes megpótolni egy levehető csomagtartóval.

Óriási szerencsével még 30-ért is lehet kapni viszonylag jót.

2012. márc. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 claidheamohmor ***** válasza:
300 km-es csomagos túrára tapasztalatlanként nem mennék országútival. Túrakerékpár, kényelmesebb vázgeometria, ballonos gumik. Mittudomén, nekem pl. Debrecen-Tokaj, csomag nélkül nem volt megerőltető országútival, igaz, csak kb.80km, de az útburkolat minősége néhol botrányos, és szerintem ez Magyarországon bárhol igaz lehet. Ha meg még néhol földút, vagy valami kavicsos-murvás út is befigyel, akkor meg csak szívni fogsz. 300 km-en ha eszedbe jutott volna a hátizsák, akkor gyorsan felejtsd is el. Na, szóval nem tudom, mennyire vagy járatos a témában, de ajánlom neked Nagy Sándor Bicajoskönyveit, kapni nem nagyon lehet, de a netről innen-onnen le lehet szedni olvasható minőségű pdf-ben. És 40-50-ből csak nagy szerencsével fogod tudni kihozni, inkább csak használtban.
2012. ápr. 5. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!