Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kedves Biciklisek! Hány nap...

Kedves Biciklisek! Hány nap alatt bicikliztétek körbe a Balatont?

Figyelt kérdés

Milyen tempóban?Gyakran megálltatok?Hol aludtatok? Biztonságos?

Bocsi,a sok kérdésért,de nem sokára szeretnék menni Édesapámmal és kíváncsi lennék a többi kerékpáros véleményére,tapasztalatára. Én 16 éves srác vagyok,jó kondiban vagyok és hetente cangázom 30 kmeket,azt akarom ezzel mondani,hogy olyan kellemesen gyors tempóba mennyi idő.

Köszönöm válaszokat!


2009. jún. 18. 20:59
 1/10 anonim válasza:

Hello.

én egyszer 7 nap alatt (ez volt a sokat fürdős, bulizós, kellemes nyaralás), és egyszer pedig 3 nap alatt ahol sokat bicikliztünk de az is nagyon jó volt.


de én azt ajánlanám hogy 4-5 nap alatt csináljátok meg mert a 7 naposnál kevés a biciklizés.a 3 naposnál meg sok.

2009. jún. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Rendben köszi,és bocsi az offért,de merre kerültétek?

szóval először északon aztán nyugati részénél délre le?

2009. jún. 18. 22:01
 3/10 anonim ***** válasza:

mi 3 nap alatt de úgy, hogy voltak köztünk iylen 7-8 éves gyerekek is!

Egyik ismerősöm már többször megcsinálta 1 nap alatt. és csaj ... :P

2009. jún. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én tavaly haverokkal 2 nap alatt.

Szombat délelőtt 9.kor indultunk Siófokról. az Északi pratra.

Egy kis eltévedés után (Elmentünk majdnem Tapolcára) értünk este 10-re Szigligetre. Ott a szabad ég alatt hálózsákban csicsikáltunk, majd másnap délelőtt 10-kor induultunk tovább Keszthely felé. Este 7 körül értünk vissza Siófokra. ittott megálltunk enni inii, és közben ládáztam is (geocaching)


Rá két hétre egyedül körbetekertem egy nap alatt. reggel 5-kor indultam Balatonszárszóról és kb este9-re értem vissza. Nemsokat pihentem és kb 18-20 kmph volt az átlagtempó.

2009. jún. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Jaés a kettő közt szintén haverokkal kötrbetekertük párszor a velenceitavat is. Így augusztusban meglett a 700km-em :D

2008-ban pedig 9012km

2009. jún. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
gratulálok :D de tényleg am hány évesek voltatok?
2009. jún. 21. 15:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 24 (a 9000km-es) :D
2009. jún. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
én egy nap alatt, rajtam kívül még kb ezer bringással, ez a balatonkör, minden évben megrendezik, fájt is a nemesebb felem a 200-adik km után :D, 17/f
2009. nov. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
amúgy te az ország melyik részén laksz? az elöző vagyok
2009. nov. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
közepébő :D pöstről
2009. nov. 19. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!