Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 24 éves nő létemre nagyon...

24 éves nő létemre nagyon ciki, ha elkezdenék dirt-özni? Nagyon tetszik ez a sport!

Figyelt kérdés
2012. ápr. 22. 09:27
 1/6 anonim ***** válasza:
miért lenne ciki? ha tetszik nyugodtan játsz vele :) légy magabiztos, határozott a játékban illetve a valóságban és nem lessz problémád hogy ilyeneket kérdezz..majd lehetőleg!
2012. ápr. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki azt csinál amit akar.


Én 29 évesen tanultam meg görkorizni.

2012. ápr. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem ciki, sőtt.. :D
2012. ápr. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 dirtboy ***** válasza:

foglalkozz magaddal ne velem :D

csak vicc volt


ha azt akarod csinálni akkor csináld ne mással foglalkozz hogy mit szólnak majd hozzá.

2012. ápr. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi, jól esik a bíztatás! meg is vettem az új bringámat, egy polarx-et :))
2012. ápr. 23. 00:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is azt csináld, amit magadhoz közelinek érzel.

Nem ciki, inkább dicsőség ha valaki ezt jól műveli (majd idővel). nagyon szuper a biciklizés minden formája.

Ehhez még külön nagyobb ügyesség is kell. Arra büszke lehetsz, ha megy majd jól. Meg egyéltalán, hogy bele mersz vágni egy nem is kis dologba. Erre szerintem kicsit születni kell. Sok mindent meg lehet tanulni, de nem mindenkinek mindent. Azért is mondom, ha megy és érzed, hogy még jobban fog menni, az csak jó lehet.

2013. máj. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!