Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ha olyan biciklis felsőt...

Ha olyan biciklis felsőt veszek fel, amilyen a láthatósági mellény. Akkor meg fog büntetni a rendőr, ha nincs rajtam mellény?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy olyan a színe és még a fényt is visszaveri. Mert engem nagyon idegesít az a mellény.

2012. júl. 9. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ha kapásból a genyózásra megy rá, megbüntethet ("szabály az szabály" alapon), de ha normális, akkor nem.
2012. júl. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
egyik rendőr a feleségét büntette meg, mert a biciklijén nem volt lámpa, amit neki kellet volna felszerelnie :D
2012. júl. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van.

Szépen megbüntet, ha olyanja van, megjött neki. De ha van egy kis értelem is a fejében, és azt nézi, hogy mennyire vagy látható, akkor nem.

Előre nem fogod tudni kiszámolni, hogy melyikhez van szerencséd.

2012. júl. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2012. júl. 9. 16:01
 5/10 anonim ***** válasza:

Elviekben a szabvány számít, szóval nem büntethet meg.

De ahogy az első is írta, ha olyanja van, akkor abba is beleköt, hogy rosszul kötöd a cipőd...szóval :S

2012. júl. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hol szoktál tekerni? Mert ugye nem mindegy hogy országúton, vagy erdei ösvényen kéri-e :D
2012. júl. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Namármost. Ha normális, akkor nem büntet meg. Ha meg direkt beléd akar kötni, akkor még mindig kérheted, hogy legyen szíves feljelenteni helyszíni bírság helyett. Ez nem tudom, mennyi macerával jár, de ha tényleg megfelelsz a szabványnak, amit a kresz előír, akkor elvileg nem lehet gond. (Gyakorlatilag valószínűleg nem lesz kedve feljelenteni.)
2012. júl. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nos a láthatósági mellény nem csak a kukás mellényt jelenti, gyártanak testhezállóbb, divatosabb darabokat is... ha olyan a színe és van rajta fényvisszaverő csík, akkor az egy láthatósági mellény és nem büntet a rendőr, de a törvény szerint amúgy is csak szürkület és azután kell...
2012. júl. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ki és hol olvasta, hogy nem lehet félmeztelenül+láthatósági mellényben bringázni? Nos egy láthatósági mellény jellegű mez pont ilyen. Mondd a rendőrnek, hogy félmeztelenül bringázol, csak felhúztál egy mellényt is :D
2012. júl. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

xDDD

am országúton biciklizek..

tegnap találkoztam egy régi ismerősömmel aki pont bicajozott..neki olyan volt hogy egy kis testhez álló.. háromszög alakú.. fényvisszaverő cucc.. tök jól nézett ki.. szval meg van a megoldás..

és köszi a kommenteket.. főleg az utolsónak.. az nagy frappáns xDDD

2012. júl. 11. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!