Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen nadrágot használnak a...

Milyen nadrágot használnak a biciklisek?

Figyelt kérdés

Nem a verseny biciklisekre gondolok, hanem a BMX-esekre, általába farmer vagy valami más anyagú nadrág.

Arra lennék kíváncsi hogy nagyobb méretben is lehet-e kapni, ugyan is nem vagyok 60kilós hanem azért jóval több de mivel akarok én is bicózni így jól jönne egy ilyen nadrág de nem nagyon láttam.

Elsősorban Székesfehérváron nem tudja valaki hol lehet ilyet kapni és mennyiért(kb.)?


2012. dec. 11. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
csőnaciban a legjobb bmxezni, a laza naci felcsúszik
2012. dec. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

teljesen mindegy milyen nadrág, pusztán annyi szükséges, hogy tudjál benne akadálytalanul mozogni, valamint a szára ne legyen annyira laza, hogy a kerék vagy a lánc bekaphassa...

én pl fixizem, jártam már úgy hogy bő farmer volt rajtam, és a pedál elég nagy tempóval úgy feltekerte a nadrágszáramat, hogy ficam lett belőle...

2012. dec. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem, nekem igazából street-ezéshez kéne csak nem nagyon tudom hol lehet kapni meg hogy van-e méretben.
2012. dec. 12. 15:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy lesz a méretedben. :D 90 kg vagyok, és lazán kaptam boltba.
2012. dec. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De lehet hogy a magasságod is megvan hozzá, nekem 38-as méretű kéne.
2012. dec. 15. 15:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Az enyém 36-os, de először nagyobbat próbáltam. ;)
2012. dec. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na akkor csak lehet majd találni 38-ast is :)
2012. dec. 16. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!