Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Körülbelül mennyi kerékpározás...

Körülbelül mennyi kerékpározás után lesz látható eredmény?

Figyelt kérdés

15/f, ~173cm/~~80kg

ennyit biciklizek

min: 15km

átl: 25-35 km, erős becslés :D lehet hogy több

minden nap (nyáron)

esetleg ez túl kevés adat? :D mert szeretném csökkenti picit a térfogatomat. Emeljek ezen, hogy a nyár alatt jól látható eredménye legyen? :D

egyébként tök mindegy, mert úgyis csinálom, csak kíváncsi vagyok :DD


2013. jan. 20. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Kellene mellé szálkásító diéta is, mert anélkül aztán tekerhetsz nem sok eredménye lesz.
2013. jan. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

bringázz minél többet, csinálj hosszab utakat is, 50-60km

de a fogyás igazábó 70%-ban a kajáláson múlik

egyél kevész szénhidrátot tartalmazó ételeket, és kevés cukrosat

szénhidrát táblázatokat találsz a neten

nézz meg egy BMI számító oldalt is, és akkor megtudod mennyinél kell kevesebbet bevinned

2013. jan. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Figyelj az étkezésre a sport mellett.

Ha van erőd járj el kocogni is, remek alakformáló.


Ill érdemes a bringázásnál váltogatni a tempót, gyors és lassú szakaszokat belerakni. Nem csak jobban égeti a zsírt, de növeli az állóképességet.

2013. jan. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35-ös átlagnál ha jobban mész akkor kezzél versenyezni. Én közel 10kg-ot fogytam nyáron (nem szándékosan) kb ugyanennyi bringázással, csak nem rendszeres volt. Kajálásra meg nem nagyon figyeltem, de ez egyénfüggő, viszont ha fogyni akarsz, akkor érdemes arra is figyelni. Elhatározás kérdése, sikerülni fog!
2013. jan. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 fantooom ***** válasza:
Figyelj oda h pótold az elvesztett ásványi anyagokat és vitaminokat. (ajánlom neked a Biotech-es One-A-Day (100 tabis) vitamin készítményt). Ugyanis ha nem pótolod ezeket éhségérzeted lesz állandóan, mivel a szervezeted pótolni akarja. Kis dolog de sokat jelenthet!
2013. jan. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!