Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ősszel, tavasszal milyen...

Ősszel, tavasszal milyen kerékpáros ruházat a használatos?

Figyelt kérdés
Komoly tekerésre gondolok, sportszerűen, nem városi tekergőzés. Gondolkoztam beújítani egy hosszúnadrágot, de mindenhol úgy tüntetik fel, hogy thermo téli hosszú nadrág. Az tuti, hogy télen a fagyokban ez jó, de ősszel, kora tavasszal nem túlságosan meleg ez?

2013. febr. 14. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem van hosszú nadrág, amikor már nem jó a rövidnadrág, akkor valóban elég meleg már, de még tűrhető. A térdinél van szivacs benne, ami jól jön, mert a térdeket melegíti.
2013. febr. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, én a télinek feltüntetett cuccokat ősszel-tavasszal használom, télen meg több nadrágot veszek egymásra. Bár én városban járok, van egy eléggé országút jellegű szakasz, ezért valamennyire hasznosíthatóak a tapasztalataim szerintem városon kívülre is.
2013. febr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ősszel meg télen is a nyári rövid mezemet használom, annyi plusszal, hogy hosszú ujjú aláöltözetet veszek fel, a lábamra meg sportszár/futózokni/hosszú szárú zokni + térdmelegítő...de a nyári ruháknak van hosszú verziója is, az is tökéletes tavaszra/őszre, hisz 10-15fok környékén az izületeket kell védeni a legjobban..
2013. febr. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok, télen helyett tavasszal akart lenni :D
2013. febr. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kinéztem egy ilyet: [link]


Csak mondom, az az egy félelmem van, hogy kora tavasszal és ősszel belefogok sülni.

2013. febr. 15. 12:16
 6/6 anonim ***** válasza:
a jó minõségü bringás ruhák pont arról szólnak, hogy elvezetik az izzadtságot, ezért nem tudsz belesûlni. szerintem minden ruhadarabot az adott évszakban érdemes megvenni, nem rendelni kell, mert fel kell própálni, és az akciók sem mellékesek.
2013. febr. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!