Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Olyan kerékpáros (km, óra...

Olyan kerékpáros (km, óra mérés) alkalmazást keresek a telefonra, ami internet kapcsolat nélkül is működik. Ismertek olyat?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 20. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Sztem ezek általában működnek kapcsolat nélkül is. Én Trekbuddyt használok, de nem feltétlenül ajánlom, nagyon fapados és macera a konfigolása. De pl. a Sportypal működik netkapcsolat nélkül is, az csak a track-ek feltöltéséhez kell.
2013. ápr. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Én az Endomondot használom egy éve. Nagyon jól használható és offline is működik csak gps kell,hogy legyen a telóba.
2013. ápr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Eto Demerzel válasza:
En is az endomondo-t ajalom. A webbes feluleten lehet utvonalat szerkeszteni, atnevezni, stb. Addig kell net kapcsolat meg a tavot vagy a terkepet betolti. Az utan siman mukodik offline uzem modban. Bra nalam setanal kiirta hogy maximalis sebesseg 16 kmh.
2013. ápr. 26. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
06:16 Az a GPS pontatlanságából adódik, nem mindig működik tökéletesen a pozicionálás, főleg városban, ahol az ég nagy része takarva van, így kevesebb műhold vehető.
2013. ápr. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Van olyan hasonló program is, amihez nem kell regisztrálni?


Nem értem, hogy miért kell ahhoz regisztrálni, hogy egy app. megmondja, hogy merre mennyit kerékpároztam.

2013. ápr. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%

A seggedet ne nyalják még ki azért a 0 forintért, amit kiadsz érte? Ők döntik el, milyen feltételekkel veheted igénybe a szolgáltatást. Szerintem megadni egy emailcímet meg pár (akár kamu) adatot igazán nem nagy áldozat. Egyébként manapság mindenhol közösségi fícsörökkel akarják megtartani a júzert, ezért kell a regisztráció. Meg persze azért is, mert az adataidat fel lehet használni marketingcélokra. De az sem kötelez semmire.


Ha meg semmiképp nem akarsz regisztrálni, használj Trekbuddy-t, jó fapados, már a régi K800i-men is futott :)

2013. ápr. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
65%
Köszönöm, bár a trágárkodás az elején nem volt túl elegáns.
2013. ápr. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Strava. :)
2015. aug. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!