Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyek a legjobb ár/érték...

Melyek a legjobb ár/érték arányú cross trekking biciklik?

Figyelt kérdés

Ilyen típusú biciklit szeretnék venni.

Évi max 1000 km-t mennék vele. Elsősorban asztfalt, illetve részben terep. Szeretném ha megbízható lenne, de feleslegesen nem vennék drága gépet. Értékhatárt nem adnék, mert mivel hosszabb távra venném inkább kicsivel drágább legyen, de megbízható.



2013. máj. 9. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:

A www.testbike.hu oldalon találsz értékeléseket.


[link]



Lebeszélni nem akarlak, hisz az is számít, milyen célból kerekeznél, de nekem az a véleményem, ezek a trekkingek nem érnek annyit, mint amennyit kérnek érte. Személyes tapasztalat. Most, hogy túl vagyok pár szervizen és kicseréltem rajta ezt-azt, most elmegy, de ezerszer megbántam, hogy nem tettem hozzá még egy kis pénzt, és lenne egy országútim. Az egész más dimenzió, ha megkedveled, többet fogsz vele menni, mint évi 1000 km.

Tényleg fontos, mi a célod, de akit csak lehet, lebeszélek a trekkingről, hogy ne úgy járjon, mint én. Az enyém 90 000 Ft-ba került,mégis volt több baja már, pedig vigyáztam rá. Ha átmeneti bringának akarod a trekkinget, nem érdemes drágát venni. Amúgy főleg sima, 37-es gumival gyorsabb, mint az MTB, de az oútitól így is fényévekre messze van.

2013. máj. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Az országúti az csak aszfaltra való, nem? Én a közeli erdőben (a kijárt ösvényen) is kerekeznék olykor. MTB-ot azért nem akarok, mert azért aszfalton többet mennék, így egy cross-al gyorsabban tudok ott haladni, olyan durva terepen meg nem megyek ahol kihasználnám.
2013. máj. 27. 15:21
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Merida,Kelly's-t nézz.KTM minőség és olcsóbb.
2013. jún. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyesmit:

[link]

De inkább használtan. Olcsóbb

2013. jún. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Elkötelezett KTM fan vagyok, volt már rockmachineom, Scottom, Kellys-em, de eleddig csak "Kateem"-mel nincs semmi baj már évek óta.
2013. jún. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!