Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Kerékpározás

A kérdés

Melyek a legjobb ár/érték arányú cross trekking biciklik?

Ilyen típusú biciklit szeretnék venni.
Évi max 1000 km-t mennék vele. Elsősorban asztfalt, illetve részben terep. Szeretném ha megbízható lenne, de feleslegesen nem vennék drága gépet. Értékhatárt nem adnék, mert mivel hosszabb távra venném inkább kicsivel drágább legyen, de megbízható.

Keress kérdéseket hasonló témákban: cross, trekking, bicikli

2013-05-09 12:34  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
A www.testbike.hu oldalon találsz értékeléseket.

[link]

Lebeszélni nem akarlak, hisz az is számít, milyen célból kerekeznél, de nekem az a véleményem, ezek a trekkingek nem érnek annyit, mint amennyit kérnek érte. Személyes tapasztalat. Most, hogy túl vagyok pár szervizen és kicseréltem rajta ezt-azt, most elmegy, de ezerszer megbántam, hogy nem tettem hozzá még egy kis pénzt, és lenne egy országútim. Az egész más dimenzió, ha megkedveled, többet fogsz vele menni, mint évi 1000 km.
Tényleg fontos, mi a célod, de akit csak lehet, lebeszélek a trekkingről, hogy ne úgy járjon, mint én. Az enyém 90 000 Ft-ba került,mégis volt több baja már, pedig vigyáztam rá. Ha átmeneti bringának akarod a trekkinget, nem érdemes drágát venni. Amúgy főleg sima, 37-es gumival gyorsabb, mint az MTB, de az oútitól így is fényévekre messze van.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2013-05-26 15:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Az országúti az csak aszfaltra való, nem? Én a közeli erdőben (a kijárt ösvényen) is kerekeznék olykor. MTB-ot azért nem akarok, mert azért aszfalton többet mennék, így egy cross-al gyorsabban tudok ott haladni, olyan durva terepen meg nem megyek ahol kihasználnám.

# 2/5Időpont 2013-05-27 15:21 Privát üzenet
Merida,Kelly's-t nézz.KTM minőség és olcsóbb.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2013-06-03 14:55 Privát üzenet
Ilyesmit:
[link]
De inkább használtan. Olcsóbb

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2013-06-03 14:57 Privát üzenet
Elkötelezett KTM fan vagyok, volt már rockmachineom, Scottom, Kellys-em, de eleddig csak "Kateem"-mel nincs semmi baj már évek óta.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2013-06-11 16:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kerékpárt (mountain bike) szeretnék vásárolni olyan 40-50ezer forintért maximum. Neuzer bicókról mi a véleményetek? Melyik bringás webshop a legjobb szerintetek?
Van értelme egy MTB gyári terepgumiját lecserélni trekking gumira, ha főleg városban aszfalton használom? Igazi terepre sose megyek max földútra.
Milyen nyerget tudnátok ajánlani trekking biciklire 5000 forint alatt? Lehetőleg olyan legyen, ami azért minőségibb, és nem zsibbad szét az egész seggem 30 km tekerés után.
Melyik a legjobb trekking bringa 50-70eft közt?
én bmx-ezem nem olyan rég kezdtem de az a problémám hogy nem tudok megfelelő markolatot venni volt már ilyen szutyok tesco-s meg ami most van egy haro pro markolat de voltmár gt..
Trekking kerékpárt szeretnék venni (ajándékba) kb.60-80. 000 Ft-ot szánnék rá. Melyek a legjobb típusok, mit ajánlanátok?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Kerékpározás rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu