Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Az MTB kerékpárokat azt...

Az MTB kerékpárokat azt terepre, aszfaltra, vagy hova lehet használni?

Figyelt kérdés

Tudom hogy ez egy bicikli fajta, de nem tudom hogy melyik.Arra lennék tehát kiváncsi, hogy pl. terepre vagy útra lehet-e használni.Itt van példának egy MTB kerékpár:

www.k2-bike.hu/shop/kerekparos-termekek/kerekparok/tura-sport/ktm-life-road-blk-cr-kerekpar-13



2013. aug. 5. 13:39
 1/5 anonim válasza:

Mountainbike. MTB. Hegyikerékpár. Ennek is van több fajtája, de eredetileg a dombos-hegyes vidékekre lett kitalálva, amit támogat a geometriájával és az amortízőrrel, amortizőrökkel.

Nekem Mtb-m van, összeszerelt, de nincs rajta amortizőr, kemény váz, merev villa, mivel sokkalta többet megyek vele betonúton, de nem árt, ha elmegy a földesen, hegyesen is.

2013. aug. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amortizőr? OMG ezt sem hallottam még a teleszkóp elnevezésére.


Kérdező:

Ezt nyugodtan használhatod hegyi utakon is, de csak módjával. Ne ezzel akarj sziklás utakon biciklizni.

Egy Hammert (az eredetit) is használhatsz közúton csak nem épp gazdaságot. Ez épp olyan, mehetsz vele betonon, viszont ha inkább azon használod, akkor nem ilyet kell venni.

2013. aug. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mtb az aszfalt, vagy enyhe terep (tour de france-on is mtb vel tekernek), orszaguti pedig a downhill, dirt, esetleg XC versenyekre ajanlott...


amortizol az meg mi a .....????

2013. aug. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Na, jól van na, kissé messze lakom, mifelénk így mondják.:) Amortizőr..:) Pedig tudtam, hogy Magyarországon máshogy, de sehogy sem jutott eszembe.. TELESZKÓP, ja.:) Nálunk ezt a csillagvizsgáló távcsőre mondják.:)
2013. aug. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tapasztalatból írok! Hét évig tekertem MTB-vel, fél évvel ezelőtt vettem egy fitness kerékpárt. A különbség szemmel látható: az MTB alig akar gurulni az új mellett. Ha nem erdőbe, vagy terepre veszed a bringát, akkor nem ajánlok MTB-t.
2013. aug. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!