Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen bmx-et vegyek 90ezer...

Milyen bmx-et vegyek 90ezer forintig? (fontos a mai napon szeretnek bmx-et venni)

Figyelt kérdés
amator bmx-es vagyok de gyorsan novok most 181cm 52kg vagyok. ehezz a magassaghoz milyen bmx-et tudnatok mondani??legfeljebb 90ezerig mondjatok es jobban orulnok ha linkelnetek 14/F.A bmx-et leginkabb freestyl-re es laza dirtre hasznalnam.A valaszaitoknak nagyon orulnek,ugyhogy valaszaitokat elore is koszonom:)

2013. aug. 31. 11:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát nem ártana tömegnövelned mert olyan lehetsz, mint a kisujjam.

Egyébként meg mi az, hogy freestyle? Freestyle az egész sport, flatland, dirt, street, park, és kis túlzással mindre más geometriájú váz kell.

Ha még sosem volt BMX-ed akkor én ajánlom, hogy egy használt WTP-t vegyél testbikeról.

Bár most, hogy nézem elég vacak a kínálat. Én várnék még egy kicsit. Tavaly ilyenkor éclat pulse agyas envy-t ehetett kapni ennyiért, most meg mindegyiknek le van fékezve az eloxálás, meg eastern haro meg mindenféle félgagyi hi-ten alkatrésszel van kipótolva.

Ami van újonnan ennyiért az neked már kicsi lesz.

Ennyi pénzért én másodkézből vennék valami full cr-mo bicót iparis hátsóaggyal, és a Fly bicókat hagynám, mert spanyol csapágyasak és nehezebb bele jó BB-t találni, mint a Mid-esekbe. Az USA BB-t pedig mérföldekről kell elkerülni.

2013. aug. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!