Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Egy nap alatt körbe lehet...

Egy nap alatt körbe lehet biciklizni a Balatont?

Figyelt kérdés
Régóta készülök erre,de én soknak tartom azt a kb.190-200 km-t.Tudom,hogy megvan végig a kerékpárút.Vonattal jönnék le Pestről,és mondjuk Balatonakarattyától már tekernék az aszfalton.És ugyanott lyukadnék ki,tehát balatoni körút lenne.Hányan voltatok ennek részesei?Köszi a válaszokat!

2013. okt. 14. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Van egy Tour de Pelso nevű verseny, nem tudom, ott mennyi a versenyzői szintidő, de szerintem olyan 5-6 óra körül van. Ugyanazon a napon szokott lenni amatőr verseny is, ők persze lassabban mennek, de az is egy napon belül lemegy. Viszont ez a kettő az úttesten megy, nem a bicikliutakon. Bicikliúton hosszabb és lassabb is, mert rossz az útminőség és kanyargós az út.
2013. okt. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Országútival, sok csokival megcsinálható, de lámpát vigyél. Mi montival 2 nap alatt teljesítettük a bicikliúton nyáron, úgy nyugalmasabb kicsit.
2013. okt. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

simán körbe lehet... személyes rekordom 13óra, de ismerek olyat aki valamivel több mint 8 alatt lenyomja...

bát jobban szeretek kivenni 1hét szabit és szépen lassan 1hét alatt körbetekerni, meg persze megnézni útközben mindent...

2013. okt. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Wadmalac ***** válasza:
Én még régebben a Bakony Bike szervezésében ismétlődő teljesítménytúrákon letekertem 4X vagy 5X. 207 km, én olyan 10-12 órákat mentem rá, adott évi konditól meg társaságtól függően. Persze országútival, csomagok nélkül. Túrához felmálházva sok ez egy napra.
2013. okt. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azert nem art elotte kiprobalni a hosszu utakat. Nem egyszeru tobb oran at a nyeregben ulni es folyamatosan tekerni. Aki nem szokta a hosszabb tavokat, annak nem lesz tul fincsi utazas.

Pelso-s pro ido 4 ora felett van, az amatorok kozul a legjobb 5-6 ora alatt (persze ez utbiztositassal) ... hobbi biciklisek is kikuzdik magukbol egy nap alatt, de pusztulat a vege.

Persze: hajra-hurra! Indulj csak neki, jo buli ... de ne hajtsd ki a lelked, mert kinlodas lehet a vege. Konkluzio :) Ha nem retur jegyet veszel akarattyara, akkor barhol visszaindulhatsz vonattal, barhol is lesz eleged a turabol.

2013. okt. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, végiglehet. Montival is, nem csak országútival. Egy barátom 8 és fél óra alatt ment körbe. 210 km körül van. 26-os átlagot bővel lehet tartani, ha van némi kondid, és az idő is megfelelő. Országútival, SPD pedállal és némi felkészítő edzéssel 30-as átlag is elérhető (úgy 7 óra alatt is sikerülhet).
2013. okt. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!