Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Bringások! Volt már, hogy...

Bringások! Volt már, hogy éppen kioktattatok egy autóst, vagy bemutattatok neki, aztán megállt és jól elvert titeket?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, ki részesült már egy kis nevelésben és hogyan.

2013. dec. 22. 11:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Tíz éve közlekedem napi szinten autóval és kerékpárral, és még soha nem oktattam ki senkit. És nem azért mert nyámnyila vagyok, hanem mert nem az én dolgom.
2013. dec. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Semmilyen körülmények között nem verhet meg. Én feljelentettem volna a rendszám alapján.
2013. dec. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
nem, én nem állok meg kioktatni autóst, se nem mutatok be neki.
2013. dec. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
az autósok szoktak kiordibálni idegsokkosan a bringások nyugodt emberek általában, de ha eljön a nap mikor meg akar verni egy, azt meglepetésként fogja érni, hogy barna öves Judos vagyok...
2013. dec. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%

körúton volt jó pár éve...

megy a bringás, vmi versenybringával de jó gyorsan, a kocsik közt száguldozik, mikor is elment egy fekete , lesötétített 7es bömbölő mellett, és a tükröt kicsit elvitte.

megállt... de nem kellett volna...még neki állt feljebb , h a kocsival miért úgy állt meg az ember, hogy a biciklis ne férjen el...

az bömösből kiszállt egy 180centi, 150kiló ogre, de akkora volt, h a gorilla elszégyellné magát az állatkertben ha meglátná...nos pattogott neki tovább a bringás, egyszer elhangzott a bűvös szó, a rohadt k anyádat...erre az ogre megfogta a bringát és bevágta a járdára, a körút közepéről...és csak annyit kérdezett, h akarsz te is utána menni?

köpni nyelni nem tudott a bicajos, és elkullogott a bringájáért:)

2013. dec. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Az utolsón jót mosolyogtam. :)

Sok bringás nem tudja, hogy hol a helye, és a KRESZ-t sem tartják be (tisztelet a kivételnek).

2013. dec. 22. 16:55
 7/17 anonim ***** válasza:
62%
az autosok csak nagyszaju gyava fergek...csak pampognak de ha helyzet lenne csak a lezart es felhuzott ablaku autobol mer pampogni...amig korulveszi oket 1tonna acel addig kemenyek, de ha szemtol-szembe kerulnenek valakivel akkor inkabb ugy besz.a.rnak hogy meg a piroson is athajtanak ha valaki a lampanal mellejuk erve kerdore vonna....szanalom
2013. dec. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ledudáltak, de már aznap sokadszor és bemutattam. Aztán a következő megállóban megvárt és megkért hogy álljak meg (sejtem mi következett volna), persze elmentem, utánam jött és kikiabált hogy mi lenne ha kiszállna és felpofozna. Bár ez valószínűleg nem menne olyan egyszerűen...
2013. dec. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
49%
szóval, hol is van a helye, szerinted?
2013. dec. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

Volt egy két eset,de inkább a fordítottja.Ritkán szabálytalankodom bicajjal,plusz az autósok is látják,hogy egy ilyen nagydarab bajkeverővel nem kellene nekik ujjat húzni.

A fordítottja meg az,hogy rosszul vagyok a járdán bringázóktól,főleg ha kutyát sétáltatok,és az idióta nekimegy a póráznak megrántja a kutyám nyakát.Mondjuk ilyen már régen volt,mert ha jön a bringás a járdán,akkor leparkolok a járda közepén és látni fogja,hogy nem fog elférni.Úgyhogy vagy lemegy az úttestre,ahol kellene mennie alapból,vagy leszáll és megvárja amíg elmegyek a kutyával.Ha látványosan lelassít nem veszélyeztetve a kutyám,akkor elengedem.Ha nagyon küzd,hogy ő pedig akkor is a járdán fog bringázni,akkor le szoktam köpni.Ami volt pár éve,hogy jött egy bmx-es csapat a járdán és az egyik neki ment a kutyámnak.Ő gerincen lett rúgva és megtapostam a bringája küllőit.

2013. dec. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!