Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Miről lehet észrevenni az...

Miről lehet észrevenni az Oakley hamisított szemüvegeket?

Figyelt kérdés
Vettem egy oakley napszemüveget. Adtak hozzá tokot rajta van a jel is és a szárán rajta van ,hogy :Made in U.S.A. ,tehát eléggé hivatalosnak tűnik , de csak 5000Ft volt (és új)amit keveslek érte ugyanis a többi szemüveg 30-80 ezer forint ,hogyhogy ilyen olcsó volt?

2014. febr. 15. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:

A lencse árulkodik általában. Párásodik, tükröződik, hosszas használat után megfájdul a szemed, stb.

Ettől függetlenül én 70 ezerért vettem márkakereskedésben és párásodik. Szóval...

2014. febr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nekem nincs ilyen problémám vele ...igaz ,hogy kicsit karcos a lencse ,de úgy gondolom ,hogy arról én tehetek (2 év után)
2014. febr. 15. 21:42
 3/5 anonim válasza:
Valószínűleg egy replikával van dolgod. A Made in USA felirat ne tévesszen meg, valószínűleg Kínában készült, és annyi a különbség az eredetihez képest, hogy nem polarizált a lencse, illetve valószínűleg a keret is gyengébb minőségű műanyagból készült. Amúgy hol vetted mert én is ilyen replikában gondolkodom :)
2014. ápr. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
vaterán egy emberkétől vettem aki valamelyik környező országból rendelte.
2014. ápr. 11. 20:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Hello! Régi kérdé de hátha valakinek még hasznos lehet! ha valóban eredeti akkor garanciakártyát kapsz hozzá! Azt is hozzá kell tenni,h csodák nincsenek! egy 50-70ezres szemüveget nem fogsz megkapni sehol töredék áron, főleg nem újonnan!
2014. okt. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!