Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Amerikaban elek, biciklit...

Amerikaban elek, biciklit rendelnek az Amazon-rol. Tavaly fel evet tekertem egy oreg Raleigh orszaguti bringaval, most kiprobalnek egy ilyet. Valaszolna valaki a lenti kerdeseimre?

Figyelt kérdés

A link: [link]


1. Jol gondolom, hogy ezen olyan kerek van hatul, aminek mindket oldalan van fogaskerek es az egyik fix, a masik meg szabadon futos?

2. Tudom -e majd ezen a bringan konnyen cserelni az elso illetve hatso lanckereket, ha valtoztatni akarok az attetelen?

3. Ez a vaz sima acel vaz, vagy CroMo esetleg?



#országúti kerékpár #egysebesseges bicikli
2014. febr. 25. 03:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1 igen

2 speciális kulcs kell ahhoz, hogy leszedd a racsnis lánckereket, illetve a kontraanyát a fix lánckerékről. sokat nem oszt.


3 le van írva. Acélváz, nem cromo. nem kapnál ennyiért cromo vázat se.

2014. febr. 25. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
amúgy fixiként borítékolom a súlyos sérülést, mert a pedálon nincs klipsz, 16 hátulra meg elég erős áttét. úgy le fogja dobni a lábad, mint a p1csa.
2014. febr. 25. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ja és mégegy, a hajtómű, első lánctányér is kuka, fixhajtásra (komolyabb tekerésre) alkalmatlan. napok alatt ki fog tökösödni.
2014. febr. 25. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem fixikent akarom hasznalni, hanem szabadon futos egysebessegeskent. Klipszet pedig termeszetesen teszek ra.

Azzal is tisztaban vagyok, hogy ez egy belepo szintu bicikli, nagyjabol a kovetkezo 3 evszak vegeig fogom hasznalni.

1. Amugy mit jelent az, hogy "ki fog tokosodni"?

2. Nagyjabol mennyibe kerulhet egy a lanckerek cserekhez valo speci szerszam?

2014. febr. 25. 11:41
 5/11 anonim ***** válasza:
belépô szintnek ez a közelében sincs ez egy a legolcsóbb leggagyibb vacakokbòl összeeszkábált vacak... vasáron sem venném meg... én is USA- ban vagyok, szakmunkás minimálbérrel, 4 napi melómból külömb kecskét vennék... de én beértem egy cannondale országutival...
2014. febr. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nem érted... ezen a bringán szar az első lánctányér. nem tudod kitekerni, mert az erőt nem a lánctányérra viszi át a hajtókar, hanem a monoblokk tengelyére, és csak ez van kapcsolatban a lánctányérral. ilyen megoldás kábé a gyerekbicikliken szokott lenni. teljesen értelmetlen a hátsó fogaskerekeket csesztetni, amíg az első ilyen tré.
2014. febr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Oke. Tudnal estleg valasztani nekem valamilyen orszagutit az Amazonrol?

Lehet egysebesseges vagy tobb sebesseges is. Az ar fontos tenyezo, jo lenne, ha nem lenne 250 $-nal tobb. Meretbol meg a legnagyobb kell. Ha esetleg kell meg hozza venni valami aprosagot kesobb (klipsz, stb.) az nem gond.

Amugy ebben az arfekvesben mi a jobb, az alu vagy az acel vaz?

2014. febr. 25. 15:40
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
250 dodóból csak tré cuccot kapsz. szerintem inkább vegyél ennyiért egy használt, de normális bringát.
2014. febr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
csak viszonyításképp, én az egysebis bringámra 22ezerért vettem hajtóművet. és ez is még az olcsóbb kategória. 100 dollár. te meg teljes bringát akarsz 250-ért...
2014. febr. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hol elsz kerdezo???? Valami tanyan a legkozelebbi varostol 200 merfoldre?


Nem piszkalni akarlak, de biciklit/ruhat amazonrol SOHA! Mert nem tudod ki/felprobalni!


Nezd meg ezt: [link]


Mi toluk vettunk ket Diamondback mountain cangat karacsonyra. Nagyon segitokeszek voltak! PLUSZ egy evig ingyenes replacement, vagyis ha 6 honap mulva meggondolom magam, akkor visszaadom a mostanit es elhozok egy masik bringat. Ha az olcsobb mint amit anno fizettem, kapok vissza penzt, ha dragabb, ako fizetem a kulonbozetet.

PLUSZ egy evben kapok 2 ingyenes "tune up" szervizt, vagyis beviszem, leadom a paripat es atneznek rajta mindent, olajoznak, meghuznak, tisztitanak, stb. (oke, a legtobb magyar sokkal kezugyesebb mint az atlag amerikai es megcsinaljuk mi a munkat, de en lany vagyok, ha nem akarok tokolni vele, csak beviszem hozzajuk es megcsinaljak ok).


A multkor is vettem egy bikaszarvat a cangara es ott a boltban felraktuk, a bacsi segitett volna, de megcsinaltuk mi, csak a szerszamokat kertuk el tole. Amig ott szereltunk bejott vagy 10 masik cangas, profi, versenycangasok, a paripak ilyen ketezer dollaros arkategoriaban. Ok is jottem pumpalni, huzatni, igazitani. Egy Amazonos rendelesnel ez a "luxus" nincs meg.


De nem akarok ingyen reklamot nekik. Gugli bacsi biztos talal a lakhelyedhez kozeli bringa boltot (meg a Sport Chalet es egyeb boltokban is van canga reszleg es ok is segitenek a beallitasokkal, plusz adnak ra gararnciat). Egy online rendelt cucchoz korulmenyesebb a garancia utan futkosni.

Es a legtobb boltban van vagy 100-150 kulonbozo bicaj. Ha akarod mindet kiprobalhatod es lehet hogy talalsz sokkal jobbat, mint ez. Sot, sok boltban hasznaltat is arulnak ami olcsobb es talan a 250es keretbe belefer.


Ha nem, akkor marad a craigslist. Szinten jobb, mert kiprobalod, beszelsz a tulajjal stb. (persze itt mar nincs garancia...)

2014. febr. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!