Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Megérné ennyiért megvenni ezt...

Megérné ennyiért megvenni ezt a biciklit (Merida), illetve 100 alatt miket érdemes még megnézni?

Figyelt kérdés
[link]
2014. márc. 6. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:

én nem venném meg. inkább egy használt 50-70 körül, a többit emg tedd félre szervizelésre. ezek általában olyan gagyi alkatrészekből vannak, hogy nem érdemes megvenni őket.


ha mindenképp nőit akarsz, akkor nehéz lesz találni használtan.


talán ez hasonló és ugyanaz a teleszkóp is van benne:

[link]

csak féláron.


az a baj ezekkel a teleszkópokkal hogy szervizelni sem éredmes őket, max cserélni. ennyiért már tárcsafékeset is vehetnél.

2014. márc. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mire szeretnéd használni?
2014. márc. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sprint? Az igen, meg ne vedd az első válaszoló által javasolt kerékpárt, újonnan 54 ezer forint és használtan 45-ért vesztegetik, miközben nemhogy 45 ezret, de 30-at is alig ér használtan! Csak szívni fogsz a Sprint "márkával", ez garantált.


A Merida Juliet 15-V ha nincsenek hatalmas elvárásaid és vigyázol rá, akkor jó lesz, de 100 ezerért már sokkal jobb felszereltséggel rendelkező használt kerékpárokat kaphatsz. Női vázas kerékpárokból nincs olyan nagy választék, mint férfi vázasból, de lehet találni olyat, ami tetszik és felszereltség tekintetében is megéri az árát. Ha viszont mindenképp új kerékpárhoz ragaszkodsz, akkor vedd meg ezt a Meridát!

2014. márc. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nehogy azt hidd hogy hanyatt kell esni a merida névtől.

ráadásul az emberek inkább hajlanak lefelé mint többet költeni rá.


belinkelhettem volna ezt is: [link]

mondván hogy nálam itt kezdődik a bicikli, és olyan teleszkóp van benne ami nem megy ki a kukába pár használat után, talán a váltó sem ultragagyi, és nem esik szét a középcsapágy se.


csak épp másfélszeres ár, nem klasszikus női váz.


tehát azzal lezárhatjuk a témát, hogy 100 alatt nem hosszútávra keresünk biciklit hanem rövid-középtávra. akkor meg minek fizessen 100at egy szemétért, ha 40ért megkapja a másik szemetet?

2014. márc. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tetszik ez a Scott is, de ezt a 90 ezret is szeptember óta spórlomom. Városi használatra kell, illetve a jobb időnél pár napos túrákra.

Nem vagyok hagyat esve a Meridától, sőt! Néztem én Krosst, Moongust, Kellys't, de még Dechatlonos, Hervises kerékpárokat is.

Jelenleg egy 25 ezres Auchanös bicóm van és azzal is mentem hosszabb túrákra, szóval mindenféleképpen előrelépés lesz. :)

2014. márc. 7. 19:29
 6/7 anonim válasza:
Én a helyedben nem készen vennék, hanem ennyi pénzből már építenék a saját céljaimnak tökéletesen megfelelő biciklit aminek én válogatom az alkatrészeit...Ez a megoldás azért lenne jobb, mert, így garantáltan azt kapod amire vágysz, és szerintem jó valamit saját kézzel összehozni... De ha nem szeretsz szerelni, vagy nincsenek hozzá megfelelő eszközeid, akkor ez a lehetőség nem játszik...
2014. márc. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én pedig várnék őszig akkor vannak a leárazások,sőt télen pedig a tavalyi bringákat még olcsóbban hozzád vágják.
2014. júl. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!