Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetetek öreges ez a...

Szerintetetek öreges ez a Camping bicikli?

Figyelt kérdés

Alacsony vagyok és nem találok olyan biciklit amiről kényelmesen leérne a lábam, ezért gondoltam veszek egy ilyet, de félek, hogy röhejesen néznék ki rajta.

Mit gondoltok?

21/L


[link]


2014. máj. 10. 15:09
 1/5 anonim válasza:

Egyáltalán nem az! Sőt, szerintem még jól is néz ki, divatos, egy nőnek jól állna :)

18/L

2014. máj. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nekem is ilyesmi van hasonló okokból :P de én úgy vagyok vele mint a ruhákkal "nem az a lényeg h mit veszel fel,hanem hogy tudod-e hordani" szal büszkén tekerek rajta :D
2014. máj. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%
Nem öreges, sőt. Csak nehogy úgy járj, mint a lopott bicikli
2014. máj. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a nyeregből a földre leér a lábad az nem jó. A nyeregben ülve függőleges hajtókar állás esetén a lentebbi pedálon a lábadnak teljesen nyújtva kell lennie. Ez azért nagyon fontos, mert különben tönkremennek az ízületeid (mindezt úgy, hogy a kerékpározás az úszás után az egyik legjobb a térdnek). Egy idő után így lesz kényelmes a tekerés, behajlított térddel rémálom tekerni.


"női" vagy city vázas kerékpárok mind jók lehetnek a megfelelő méretben, de a hagyományos vázak szerintem sokkal szexisebbek egy lánynak (ráadásul maga a váz is erősebb). Lehet ebből is megfelelő méretet kapni, újonnan biztosan. Az a jó méret ebből is, ami fölött még kényelmesen le tudod rakni a lábad.


Figyelj arra is hogy egy kerékpárnál kényelmi szempontból fontos az is mekkora távolság van a nyereg és a kormány között.


Az se mindegy, hogy mire szeretnéd használni, stb, stb.


Ha gondolod, írj privátban, szívesen segítek.

2014. máj. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez boltba, kocsmába, piacra járásra jó. Ezen letekerni 50 kilométert eléggé fárasztó lenne és nem lenne kényelmes. Menj be egy kerékpár szaküzletbe, és majd ott találnak neked az igényeidhez és a méretedhez megfelelő kerékpárt. Auchan, Tesco, Praktiker, stb, ilyen helyeket kerüld el. Oda menj, ahol csak kerékpárokat árulnak, mást nem!
2014. máj. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!