Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kerékpár mez, nadrág hülyén...

Kerékpár mez, nadrág hülyén állna rajtam?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


A piros kombón gondolkozom,de az a baj,hogy én nem az a vékony gyerek vagyok mint a legtöbb komolyabb túrás biciklis. 190cm vagyok és 85 kg,vastag combok szal szerintetek nagyon hülyén néznék ki ilyen simulós gatyában? Az a baj,hogy sima polóba ilyenkor már nem tudok rendesen kerékpározni,ragad,tapadnak rám a bogarak meg viszket a bőröm mindenhol.


Nem b*zis ez xD?



2014. máj. 20. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
sport, nem divatbemutató
2014. máj. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennyiért én a turkálóban 50-et veszek. Nadrág is van olyan, mint a rendes rövidnadrág, csak párnázott.
2014. máj. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Wadmalac ***** válasza:
Itt a praktikum a lényeg. Biztosan én sem vagyok benne fotómodell, de lexarom. Ez a kényelmes. :)
2014. máj. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is így vagyok, nem vagyok nádszálkarcsú, hanem izmosabb, és rám is tapad a naci, hegyi úton bicajozok és mikor jönnek az autók és én megyek felfelé, akkor sokszor dudálnak :( ami nekem kellemetlen, de ez van, néha a kényelem fontosabb
2014. máj. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én 190 cm vagyok csak épp 105 kiló. most gondolj bele, és én is ilyet hordok oszt tchő :) Más meg mit gondol az mit érdekel, én is akkor arra gondolok ha meg néznek hogy néde ez milyen hülye, engem néz. :)
2014. máj. 22. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!