Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogyan védekezzek az állkapocs...

Hogyan védekezzek az állkapocs fájdalom ellen kerékpározás és futás közben?

Figyelt kérdés

Az lenne a gondom, hogy főleg amikor futok, nagyon megszokott fájdulni a szám, fogaim, állkapcsom. Valószínűleg huzatot kapnak a levegő vételeimtől és ilyenkor muszáj vagyok abbahagyni a futást mert nem bírom elviselni.

Ha csak az orromon veszem a levegőt akkor megfulladok.

Biciklizésnél is előfordul de nem olyan vészes ott tudok sálat tenni a szám elé.

Futásnál túl meleg van a sálhoz.

A fogaim lehetnek túl érzékenyek?



2014. jún. 24. 07:47
 1/6 kovpet ***** válasza:
Fogorvosnál mikor jártál utoljára?
2014. jún. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már kb fél éve folyamatosan (havonta) megyek, de még mindég érzékenyek... Válasszak más sportot?
2014. jún. 24. 14:45
 3/6 kovpet ***** válasza:
Inkább más orvost :)
2014. jún. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Körzeti orvosom van és nem vagyok annyira eleresztve hogy több százezret költsek egy magán vagy nem magán dokira, aki nem is biztos hogy jobb...

De most nem a fogorvosom a lényeg hanem hogy mit csináljak....

2014. jún. 24. 17:06
 5/6 anonim ***** válasza:
A Decathlonban vettem ilyen körsálat, amit az arcomra tudok húzni. De azt ilyen 5 fok alatt szoktam felvenni, úgyhogy tényleg csak arra gondolok, hogy lehet valami gyulladt góc az arckoponyádban, amitől ilyen érzékeny. Lehet, a fogászati röntgen nem mutatja ki.
2014. jún. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kovpet ***** válasza:

A maszek fogorvos sem százezres kategória. Szerintem megéri, ha ilyen súlyos gondjaid vannak...

Elmész, megvizsgál. Ez ingyen van. Megmondja, hogy mennyi az annyi. Aztán eldöntöd, hogy kell-e.

2014. jún. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!