Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Házilag milyen szerbe áztathat...

Házilag milyen szerbe áztathatom a bicikli láncot ha tisztítani akarom?

Figyelt kérdés
Van valami ami nem árt neki de leoldja a koszt? Olyan szer kéne ami megtalálható otthon, vagy akármelyik abc-ben.
2014. júl. 4. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát az hogy otthon megtalálható-e, az a háztartástól függ, vagy hogy mennyire vegyes az az ABC, de én brigéciolba szoktam.
2014. júl. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szóval én olyasmikre gondoltam mint citromlé, szódabikarbóna meg hasonló cuccok... amiket bárhol beszerezhet az ember.
2014. júl. 4. 13:41
 3/6 anonim ***** válasza:
ez nem Laci Bácsi konyhája, nem hinném, hogy létezik otthoni praktika meg csodaszer, amit összelehet kutyvasztani. legegyszerűbb, ha veszel brigéciolt mint mondták, 1000 forint körül van egy flakon, az nagyon jó hatással tisztít.
2014. júl. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy teszel rá mindenféle szappant, mosószert, de én további felelősséget semmiért nem vállalok :D
2014. júl. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Alex Fly ***** válasza:
Mosogatószeres víz. Arra találták ki. Vagy benzin, petróleum...
2014. júl. 5. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dreigang ***** válasza:

Otthon festésből maradt lakkbenzinben áztatok.

A motorbenzin is tökéletesen leoldja a zsíros koszt.

2014. júl. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!