Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Miben változtat a sok bicikliz...

Miben változtat a sok biciklizés a vastag (de izmos) lábakon?

Figyelt kérdés
Ha sokat biciklizek, akkor attól lehetnek vékonyabb lábaim/le tudok fogyni vagy még vaskosabb és izmosabb lábaim lesznek? A fenekem pedig kiállóbb vagy laposabb lesz tőle?

2014. aug. 4. 19:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha kalória mínuszban vagy, akkor mindenhonnan fogyhatsz.
2014. aug. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sose értettem mi bajuk az emberekne az izmos lábakkal? :D
2014. aug. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem írtam oda, de 17 éves lány vagyok, és nem szeretem annyira, hogy vastag, izmos lábaim vannak, mert nem tartom őket nőiesnek :D
2014. aug. 4. 20:34
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor mi a nőies? :O Nekem izmos lábam van nőként és imádom, meg a férfiak is imádják.
2014. aug. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem úgy értem! :D Neked biztos gyönyörű, ha imádjátok, de nekem szerintem nem ártana, ha kicsit karcsúbb és kevésbé vaskos lenne...
2014. aug. 4. 20:38
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem küldesz egy képet? Tényleg kiváncsi vagyok mi az a húúú de ronda izmos láb.
2014. aug. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem annyira izmos, kicsit hájas is na :')) az a lényeg, hogy vékonyabbat szeretnék. A vádlim is nagyon vastag
2014. aug. 4. 20:40
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Diéta és mozgás. Ennyi kell és fogysz majd lábról is. No para. Izmokkal pedig nem lehet gond, nőknél sem. Egy nő koksz nélkül soha nem lesz túl izmos. Ahhoz nem termeltek elég tesztoszteront.
2014. aug. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem annyira izmosak a labaim, hogy 3-4 merettel nagyobb nadragot kell venni, mert nem fer fel a labamon. 1-2 evig terdproblema meg lustasag miatt nem sportoltam vegkep, remelvr hogy levekonyodik a labam, de hiaba, magmaradt az izom

18/f

Eleg nehez szerintem vekonyitani a labakat

2014. aug. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

A biciklizés az a spot amit ha nagyon komolyan csinálnak minden sportnál jobban fogyaszt,és izomtömeget egyáltalán nem növel,hanem kizárólag szálkásít!

Én versenyszerűen bringázok sokfajta biciklim van rengeteg versenyen voltam....

De aki ellenfél volt az mind vékony,kötélizomzatú ember volt...

Szálkásak és kimeríthetetlenek...

Tehát aki igazán fogyni akar az KEMÉNYEN NEM CSAK HOBBISZINTŰEN kezdjen el bringázni!

Mellette persze nyilván az ézrendre is kell figyelni!

Kevés vacsora sok reggeli!

Inkább gyümölcsök stb

2016. jan. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!