Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen kerékpárt vegyek?...

Wannabeapro kérdése:

Milyen kerékpárt vegyek? Elsősorban városi használatra, de terepen se essen szét. Illetve hol érdemes vásárolni, online shopok olcsóbbak?

Figyelt kérdés

Ahogy fent írtam elsősorban városban használnám, de hetente, kéthetente elmennék túrázgatni is erdei utakon, traktor keréknyomos rázkódós földutakon.


100 ezer forintot nem nagyon tudom túllépni. Tudom, hogy minőségi bicóra ez közel se elég de ebből a pénzből kellene a lehető legjobbat kihozni mert nem valószínű, hogy a közeljövőben többet tudnék rá szánni.



2014. okt. 2. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Neuzer az tökéletes. Made in Hungary, Esztergomban szerelik őket össze.
2014. okt. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Crosstrekking megfelelő lehet, bár a traktornyomos földút azzal sem lesz egy leányálom. Apróhirdetéseket is végignézheted, ki lehet fogni 1-2 jó vételt (no meg mellé is lehet nyúlni).
2014. okt. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 brazen65 ***** válasza:
Ha traktor keréknyomos rázkódós földutakon is használni akarod, akkor mindenképp MTB-ot vegyél, a gumit meg lehet cserélni rajta.
2014. okt. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!