Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kettő közül, ki melyiket...

Kettő közül, ki melyiket ajánlaná? Érveket is!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tavasszal szeretnék már picit beújítani, és egy országúti bicajt venni.

Kettő között dilemmázom, sokan mondják hogy a drágább általában jobb, de nem mindig. Na de most. Itt van kettő, és véleményeket kérnék, hogy melyiket érné meg inkább megvenni. Kérlek titeket, írjatok ÉRVEKET is!

Köszönöm!


1:

[link]


2:

[link]



2014. okt. 13. 22:26
 1/7 anonim válasza:
Ahogyan előttem írták mindkettő ugyanolyan (...), egyébként nem hiszem, hogy megérné +22 ezerrel a Capriolo, ráadásul mindhárom méret elég nagy (nem tudom milyen magas vagy).
2014. okt. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

180 magas vagyok:)

Így már azért másabb egy hozzászólás, hogy nem les*arozva van. :) Köszönöm!

2014. okt. 14. 22:18
 3/7 A kérdező kommentje:
Illetve az egyik Alu a másik acél vázas. A kettő között 1kg különbség van, ez még azért lehetne egy pozitív dolog.
2014. okt. 14. 22:19
 4/7 Wadmalac ***** válasza:

Nekem 8 éve van ilyen Whirlwind vázam, én tökéletesen elégedett vagyok. Aluk közt viszonylag nehéznek számít, de merev mint egy betonkocka, ami a 100+ kilómnál nem utolsó szempont.

A váltószett nagyon alsókategóriás, mindkettőn. A hajtókar viszont a Capriolón jobb. A váza annak is nagyon jó (nem csak aluból áll a világ), szerintem a plusz 1 kg itt lényegtelen.


Én is 180 vagyok, nekem az 58-as vázméret bevált. Amint látom, mindkettőből létezik ez a méret.


Szerintem, ha a Neuzert veszed és helyből lecseréled azt a bűn hajtókart egy olyanra, mint a Caprioloé, még mindig olcsóbban jöttél ki. tulajdonképpen ez az egyetlen alkatrész, ami a Neuzeren sokkal butább.


Bármelyiket veszed, nagyon hamar érdemes lesz felhajtani hozzá valami használt fékváltókart, a vázváltó nagyon nagy hátrány. Talán érdemes lenne egy kategóriával feljebb lépni árban és alapból fékváltókarost keresni.

2014. okt. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon nagyon köszönöm, ezt a kifejtett értelmes választ!

Sajnos feljebb nem tudok lépni, így a kettő közül lesz 1. :)

Ment a pozitív!!:)

2014. okt. 16. 16:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Én használtat vennék, ezek nagyon gagyik. Én valami ilyesmit vennék: [link]
2014. okt. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Wadmalac ***** válasza:
Sokan idegenkednek a használt bringáktól, pedig valóban az lenne a jobb megoldás. Sokkal jobb felszereltségű bringát lehet megkapni ezért a pénzért használtan.
2014. okt. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!