Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 2006-2007-ben gyártott Rockrid...

Cbaparizsi kérdése:

2006-2007-ben gyártott Rockrider 8.1-es mtb, műszaki paramétereire (kormánycsapágy méret, hidraulikus fékcső hossz stb. ) lenne szükségem, alkatrész beszerzéshez. Neked van ilyen bicajod, leírásod hozzá?

Figyelt kérdés
rockrider 8.1 2007
2015. márc. 12. 11:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezek pont nem olyan adatok, amikhez szükség lenne egy korabeli pédányra, hiszen a kormánycsapágy méret 1 1/8 coll, a kábelhossz pedig vázmérettől függ.
2015. márc. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Haveromnak van ilyen,de 2009es.


A fejcsove 1-1/8coll.Kormanycsapagy ilyen meretu kell.


Ha feket ujonnan veszel akkor baromi hosszu fekcsovel adjak gyarilag,rovid nem lesz tuti.


Mielott megkernel,h menjek le haverhoz,mimdom,h nem tartom nagyon mar vele a kapcsit....nagyon.

2015. márc. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Írtam a Decathlon egyik üzletének, hogy ha lenne egy korabeli adatlapjuk, küldjék már el nekem. Igazából a csapágyház külső mérete a lényeges, illetve a mélység. Azt tudom, hogy 1-1/8-os, a telót is ez alapján vettem hozzá.
2015. márc. 12. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!