Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogyan, milyen módszerrel és...

Hogyan, milyen módszerrel és hol érdemes lezárni az elektromos kerékpárokat, elektromos robogókat?

Figyelt kérdés

2015. márc. 19. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Tehát úgy véled, a lezárási mód attól függ, hogy akku vagy dízelmotor hajtja? Használj több zárat és a vázat, kerekeket zárd egy szimpatikus tereptárgyhoz :)
2015. márc. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A dízelről itt nincs szó. Az elektromos kerékpár és elektromos robogó is árammal működik. Eddig minden nap kerékpárral jártam és ha szabad ilyet mondani ott a lezárást már a tökélyre fejlesztettem (de így sem érzem biztonságban). Megvettem a legjobb Kryptonit lakatokat és hét db lakattal szoktam lezárni. Sajnos általában az elektromos robogónak és elektromos kerékpárnak nem olyan a váz elrendezése mint a sima kerékpárnak. Így többnyire csak a kerekek maradtak. Ezért kérek tanácsot. Egyébként magát a tárgyat amihez lakatolom szerintem könnyebben elvágják mint magát a lakatot.
2015. márc. 20. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!