Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szeretnék elkezdeni országúti...

Szeretnék elkezdeni országúti bringázni azonban nem akarok túl drága bringát.100e Ft környékén vannak már jó bringák kezdőnek?

Figyelt kérdés
Pl Neuzer?
2015. ápr. 24. 22:04
 1/6 Krisz85 ***** válasza:

bikemag apró rovatába nézz szét, ott tuti találsz, de ha kicsit rá tudsz szánni, akkor rose bike, canyon ár érték arányban verhetetlenek,


kezdésnek tényleg nem kell túl jó bringa, de ez is visszaüt idővel,


én úgy gondolom és úgy is tapasztalatam, hogy egy bizonyos érték felett már nem ad annyit egy bringa, volt 1,8 milkás pinarellom is, precíz volt mint egy svájci óra, atom merev és könnyű, de a szett rajta méregdrága és nem is bír sokat, szerintem ezeket tényleg cska versenyre évente 10x kell elővenni a vitrinből és csak versenyen kihajtani a beled vele, edzéshez egy alap gép is jó, a beállítás sokkal fontosabb, meg a vázméret


pl ha belegondolsz hogy egy Dura ace szett áráért 5 teljes sora szettet kapsz ami tovább is bírja, igaz dög nehéz, de edzésen kit érdekel?! ott úgysem az számít, ha tehetséges vagy a bringában akkor mindegy, van aki acél bringával veri a műzlizabáló karbon húszárokat /mondom ezt úgy h nekem is karbon bringám van/

2015. ápr. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, jó bringák nincsenek. Sajnos az országútizás nem az olcsó szakágak egyike. Egy kezdő bicaj 200-tól indul. Persze, ha meg vagy szorulva anyagilag, akkor marad a Neuzer vagy a használt bringák.
2015. ápr. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
En hasonlo osszegert vettem orszagutit par hete, igaz hasznalt volt, de jo allapotban van.
2015. ápr. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én 20.000ft ért vettem pár napja egy régi puch-ot,

+ vettem egy tiagra agy ste-et, 2 felnit,

uh, most van egy régi csotrogányom, ami jó kerekeken gurul, aztán majd alakul tovább.

2015. ápr. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
set-et... újabban nem tudok írni :D
2015. ápr. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is ezen gondolkozom. Talán ha találsz egy normális állapotú használt bicajt, azt szépen tudod fejlesztgetni és talán így olcsóbb is mint egyben megvenni.
2015. máj. 6. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!