Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 164 cm-es magassággal milyen...

164 cm-es magassággal milyen vázméretű 27,5-es montit érdemes vennem?

Figyelt kérdés

Tudom, vannak mérettáblázatok, de engem inkább olyan ember tapasztalata érdekelne, akim hasonló magas mint én és 27,5-es montija van.


A mérettáblázat nem sokat ér, a mostani montim (26-os) semmilyen táblázat szerint se lenne jó nekem, nagy, mégis életem legjobb bringája.

A trekkingem meg táblázat szerint jó, a valóságban nem igazán.


2015. máj. 12. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
papírforma szerint nekem 54-es outi lenne kényelmes, mégis 60ason érzem jól magam.. ez egy olyan dolog, amit senki nem fog tudni megmondani, mivel mindenkinek más a kényelmes, ki kell próbálni. Merida forgalmazók közt, vannak akik pl szoktak tesztnapokat tartani, de egy magára valamit adó bringaboltban is ki lehet próbálni a kecskét, max ott kell hagynod az árát, vagy a személyidet...
2015. máj. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kérlek mondjál már ilyen boltot ahol a kiszemelt bringát (pont azt! és nem egy hasonlót egy majdnem olyat stb) el lehet vinni.

Én még ilyennel sose találkoztam.


de egy magára valamit adó bringaboltban is ki lehet próbálni a kecskét

2015. máj. 13. 08:37
 3/3 Hosszú Roland válasza:

Az alábbiakat próbáld meg :


[link]



Itt kölcsönözhetsz is.

[link]

2015. máj. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!