Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik a legjobb kerékpár...

Ray Finkle kérdése:

Melyik a legjobb kerékpár szerviz Debrecenben?

Figyelt kérdés

2015. máj. 15. 10:12
 1/4 anonim válasza:
Regina (Füredin van a meki után) és a Hard Ride (Füredin az OMV kút után jobbra). Természetesen attól függ, hogy milyen kerékpárról van szó. Mert a Hard Ride inkább a bmx és a fixi esetleg országútikhoz ért a Regina meg inkább a városi és az országútihoz.
2015. máj. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Erre az tud válaszolni aki volt debrecenben.
2015. máj. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a gyöngyházosokra teszem a voksot. A Reginában a szerelő gyereknek kétszer mondtam el hogy nézze meg a küllőanyát mert másodjára lazul ki teljesen de ő akkor is csak simán meghúzta...
2015. máj. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én a Gyöngyházra szavazok. Mondjuk olyan szempontból elfogult vagyok, hogy mivel az van hozzám a legközelebb, így oda járok leggyakrabban, míg a város többi biciklisboltjába/szervizébe akkor esek be, ha hirtelen valami történik, ami azért ritka. De itt még nem volt olyan, hogy valamit ne vettek volna észre, előre kiszámolják hogy mennyibe fog kerülni, adnak cserebringát, stb. Amikor vizsgázni indultam és random kaptam egy durrdefektet, akkor is bementem kétségbeesve hogy elkések és rögtön adtak bringát, amíg meg elvoltam vizsgázni, megcsinálták az enyémet. A kolink itt van párszáz méterre tőlük, ha valakinek baj van a bringájával, elakad a szerelésben, átmegy, kérdez, válaszolnak, tanácsot adnak hogy mit csinálj. Szóval jófejek.
2015. máj. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!