Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Meg lehet a Balatont kerülni...

Meg lehet a Balatont kerülni egysebességes országútival?

Figyelt kérdés
Könnyű singlespeed bringám van, de félek hogy nem arra való.

2015. jún. 1. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én kemping kerékpárral is megkerültem. Sőt, volt már úgy hogy Győrből letekertem vele Várpalotán át a Balatonra, majd megkerültem. De arra már nem emlékszem hogy visszafelé vonattal hoztam-e vagy vissza is tekertem mert már elég régen volt.

De régen nyaranta kempinggel ki szoktam tekerni Bécsig is a Duna menti kerékpárúton, oda és vissza.

Lényeges hogy mennyire kényelmes a bicikli hosszú távon. Ha minden kényelmes rajt akkor nem nagyon számít a távolság. Sík úton akár egysebességes is simán megteszi.

2015. jún. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Meg lehet abszolút, nincsenek olyan durva szintkülönbségek.
2015. jún. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az alábbi oldalon található egy szintmetszet, ami egész pontosan a Tour de Pelso országú ti klerékpárverseny útvonalát mutatja.

[link]

A Balatoni bringakörút ettől kismértékben eltér (pl. nem mászik fel a hegyre Keresztúrnál, de a hegyen megy Badacsonynál és az északi parton több más helyen).

Szóval azért vannak benne szintek, úgyhogy vagy jó comb kell az egysebességeshez, vagy nagyobb emelkedőkön fel kell tolni.

2015. jún. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2015. jún. 1. 15:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Első válaszadó kérlek mesélj még bövebben.mennyi idő volt ?mik voltak nálad..stb??
2015. jún. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 tothp ***** válasza:
A cimborám egy fixivel nyomta végig tavalyelőtt. Csak azért hiszem el, mert ott mentem mögötte....
2016. febr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az igen :DD
2016. febr. 15. 19:22
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
gyalog is meg lehet, sőt négykézláb is, kérdés, hogy mennyi idő alatt
2016. febr. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!