Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogy lehetnék bicikliszerelő?

Hogy lehetnék bicikliszerelő?

Figyelt kérdés
Nem az a kérdés, hogy tanulhatom meg, jóformán mindent tudok, komoly teleszkópokat még nem szereltem, de kerék fűzés, centírozás, váltó/fékbeállítás, hidraulikus fékek javítása gyakorlatilag semmivel nincs problémám, kezd elegem lenni, hogy sokszor kerékpár boltban nekem kell elmagyaráznom az eladónak a munkáját és felötlött bennem a kérdés, vajon hogy lehetne bekerülni egy komolyabb bringakereskedés műhelyébe?

2015. jún. 13. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Belépsz a "komolyabb bringakereskedésbe", köszönsz, majd megérdeklődöd a dolgot.
2015. jún. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2015. jún. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
:) ezt én értem... De kellhet ehhez valami okj vagy valami, mivel szinte mindenhez kell valami papír.
2015. jún. 13. 13:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, hogy nincs papír, az megnehezíti a dolgot azért.
2015. jún. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel olyan, mint bicikli szerelő szakma nem létezik ezért sok papírt nem is tudsz felmutatni. így bemész és megkérdezed a dolgot. Semmilyen szakmád nincs?
2015. jún. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is eszembe jutot már ez...de véletlen talláltam netten hogy ök keresnek legrosszaban..

rst plus t6 ott.hogy tudnám meg javitani segitenél?? Folyim az olaj belöle rendese ..

2015. jún. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!